NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

ŁódQA #30 & Summer Tech Camp by Idemia

23 lipca | 18:00 - 19:00

info z fb
Hej!

Bardzo się za Wami stęskniliśmy i chcemy się dość spontanicznie spotkać! Zapraszamy Was do inicjatywy firmy Idemia – Summer Tech Camp, której to będziemy partnerem na kolejnym spotkaniu!

Spotkanie odbędzie się w firmowym ogrodzie. Znajdziecie w nim wygodne leżaki, nagłośnienie i wystarczająco dużo miejsca, aby zachować bezpieczne odległości pomiędzy uczestnikami. Na miejscu będzie można również otrzymać maseczkę.

Wystąpią dla nas:

👉 Tomek Uss – Jak nie robić testów wydajności?
Tomek w swoim wystąpieniu zestawi najlepsze i najgorsze praktyki w zakresie przygotowania, realizacji oraz oceny wyników testów wydajności.

👉 Jakub Szewczyk – Czy w testach automatycznych Rest API potrzebne są asercje?
W swoim wystąpieniu Kuba pokaże jak budować testy automatyczne do Rest API. Na początku będzie asercji mało, potem wraz z kolejnymi “sprintami” będzie tych asercji coraz więcej, i jeszcze więcej i jeszcze więcej…. ale ciągle będziemy przepuszczali błędy.

Zapiszcie sobie datę:
23.07.2020 @Idemia (Jaracza 62)
Godzina: 18.00
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

Jaka idea stoi za spotkaniami ŁódQA?
Integracja szeroko pojętej branży QA. Budowanie nowych relacji. Dzielenie się wiedzą. Dobra zabawa. Spotkania adresowane są przede wszystkim dla osób zainteresowanych jakością oprogramowania, testowaniem aplikacji i tematami pokrewnymi, ale nie tylko!

Wstęp jest wolny oraz najczęściej nie wymaga wcześniejszego przygotowania. Nie trzeba się rejestrować zewnętrznie, jedynie przez “wezmę udział” w wydarzeniu.

Biorąc udział wyrażasz zgodę na opublikowanie zdjęć z wydarzenia z Twoim udziałem. Jeżeli nie wyrażasz zgody, poinformuj proszę organizatora oraz fotografa przed rozpoczęciem. Musisz się jednak liczyć z tym, że fotograf poprosi Cię o siedzenie “gdzieś z brzegu”.

Szczegóły

Data:
23 lipca
Czas:
18:00 - 19:00
Wydarzenie kategoria:

Miejsce

@Idemia
Jaracza 62
Łódź, łódzkie Poland
+ Google Map

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*