NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

https://www.facebook.com/dietetyknowezycie

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Letnia Scena Monopolis – Cudowna terapia

17 lipca 2018 | 21:00 - 22:30

Letnia Scena Monopolis, czyli cykl spektakli w Parku Źródliska.

Drugim spektaklem w ramach tegorocznej odsłony Letniej Sceny Monopolis będzie „Cudowna terapia” Teatru Fundacji Kamila Maćkowiaka, która pojawi się na plenerowej scenie już 17 lipca o godz. 21:00.

Joanna i Wiktor są małżeństwem od kilkunastu lat, mają dzieci, prowadzą ustabilizowane i dość przewidywalne życie. Są typowymi przedstawicielami klasy średniej, nie mają problemów finansowych. Niegdyś bardzo w sobie zakochani, dziś, dobiegając czterdziestki, są emocjonalnie wypaleni, sfrustrowani; zgrany zespół stanowią już tylko podczas kłótni. Zgodni są co do jednego – winę za rozpad związku ponosi współmałżonek. Na takim właśnie zakręcie życiowym trafiają na terapię. Przewrotność sztuki, w myśl zasady „lekarzu lecz się sam” pokazuje, że życie osobiste terapeuty jest równie splątane jak życie jego pacjentów. Sztuka w mistrzowski i bardzo atrakcyjny sposób, nierzadko komediowy, dotyka tych wszystkich problemów, dając w finale widzowi nieoczywiste zakończenie – szansę na emocjonalne katharsis jak i refleksję nad własnym życiem osobistym. Struktura spektaklu opiera się na błyskotliwych dialogach i nieoczywistych emocjonalnych woltach.

Dokładnie rok temu po raz pierwszy spotkali się Patrycja Soliman, aktorka Teatru Narodowego w Warszawie, Mariusz Słupiński, aktor Teatru im. S. Jaracza w Łodzi, Kamil Maćkowiak i reżyser spektaklu, Waldemar Zawodziński. Po kilku intensywnych i niezwykle twórczych miesiącach, spędzonych w atmosferze pracy i przygotowań, miała miejsce premiera spektaklu. Od pierwszego pokazu zdobył on uznanie widzów i recenzentów.

Bezpłatne zaproszenia będzie można odebrać w recepcji biurowca Forum 76 (al. Piłsudskiego 76), przy skrzyżowaniu Marszałków. Pierwsza tura dystrybucji wejściówek odbędzie się we wtorek 10 lipca 2018 roku od godziny 8:00 do wyczerpania wejściówek z danej puli, druga tura odbędzie się w środę 11 lipca od godziny 18:00 do wyczerpania wejściówek z danej puli.

Liczba wejściówek jest ograniczona.

Zapraszamy serdecznie.

Szczegóły

Data:
17 lipca 2018
Godzina:
21:00 - 22:30
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, ,

Miejsce wydarzenia

Park Źródliska
Park Źródliska I
Łódź, łódzkie Polska
+ Google Map

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*