NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Stand-up Łódź: Zalewski / Borkowski / Skóra

19 maja | 20:00 - 22:00

Zalewski! Borkowski! Skóra! Z Waszych połączonych mocy, powstałem ja – wydarzenie komediowe 19 maja. Tak jest kochani, postanowiliśmy fanaberie rządowe przekuć na opcję XXL i zamiast przełożenia robimy DOŁOŻENIE Bartka Zalewskiego i wydarzenie przenosimy na (względnie) świeże powietrze.
Tego dnia w KIJu zaprezentują się:
Jasiek Borkowski – zdecydowanie jeden z najbardziej charakterystycznych polskich komików, absolutnie nie do podrobienia. Ma za sobą występy telewizyjne, roastowe i setki imprez, podczas których przestawia widzów na własne postrzeganie świata. Nieśpieszny styl, głębokie rozważania przeplatane szczerym realizmem i wymuszony luz (bardzo nerwowy człowiek), który przebija sympatyczną melancholią.
występ Jaśka z trasy Please Stand-Up https://www.youtube.com/watch?v=AEmVW9CYts4
Damian Skóra – osoba transwiekowa – dziecko (czasem starzec) zamknięty w ciele 30-latka. W ubiegłorocznym konkursie na najlepszego Damiana Skórę zajął II miejsce. Nagradzany również wielokrotnie za wybitne osiągnięcia w języku łacińskim oraz w śpiewie niemym. Członek krakowskiej grupy Comedy Lab oraz Kraków Stand-Up Comedy, gdzie udziela się w języku angielskim. Aktywny muzyk, posiada na swoim koncie kilka projektów, z którymi zaliczył występy w TV i na festiwalach, oraz dla 8 osób w Pszczynie. Kilkakrotnie gościł na antenie Comedy Central, na Youtube, na podium konkursu one-man show w Koszalinie (I i II miejsce), oraz w Czechach (raz przejazdem, raz na wakacje).
 
poprzedni program na youtube: https://youtu.be/-XINhcOR2Rs
 
Bartosz ZALEWSKI – urodzony we Wrocławiu komik, zamieszkały tam do czasu kiedy już tam nie mieszkał, założył Wrocławski Stand-up, wstąpił do Stand-up Polska, występował w telewizji, był, jadł, pił, sapał, używał czasowników. Ma za sobą pięć programów solowych, cztery do obejrzenia publicznie, resztę przysypał czas. Sam umieszcza się w pierwszej 20 polskich komików, oczywiście na pierwszym miejscu, bo na co komu skromność.
 
poprzedni program Bartka: https://youtu.be/ADSM1qiOFj0
bilety: – bilety on-line: 25 pln, – 30 pln w dniu wydarzenia;
http://kbq.pl/55652
Liczba miejsc ograniczona!
____________
1. Udział w wydarzeniu oznacza akceptację wszystkich wymienionych punktów regulaminu. 2. Uczestnik jest zobowiązany do samodzielnego zaopatrzenia się w materiały ochronne (maska lub przyłbica) oraz zachowania dystansu społecznego. 3. Uczestnik kupując bilet i uczestnicząc w wydarzeniu oświadcza, że według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym. 4. Osoby przeszkadzające zostaną wyproszone z imprezy bez możliwości ubiegania się o zwrot należności za bilety 5. Obowiązuje zakaz rejestracji występu w formie audio, video oraz zdjęć z lampą błyskową. Zdjęcie bez lampy są dozwolone. 6. Udział w wydarzeniu oznacza akceptację wszystkich wymienionych punktów regulaminu

Szczegóły

Data:
19 maja
Czas:
20:00 - 22:00
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce

KIJ – multitap bar
Jaracza 45
Łódź, łódzkie Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/kazdykijmadwakonce/

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*