NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

https://www.facebook.com/dietetyknowezycie

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Pokaz powarsztatowy Ilony Gumowskiej i Abhilasha Ningappy oraz jam taneczny

23 września | 13:00 - 15:00

W piątek 23.09.2022 odbędzie się pokaz i jam taneczny związany z pobytem Ilony Gumowskiej i Abhilasha Ningappy (Indie) w Materii!
O godzinie 13:00 odbędzie się pokaz po tygodniowym warsztacie Taniec współczesny z elementami sztuk walki i akrobatyki z omówieniem metod pracy
O godzinie 13:30 odbędzie się otwarty jam improwizacji tańca
Wprowadzenie do jamu: Ilona Gumowska i Abhilash Ningappa
Wydarzenie jest bezpłatne, bez rejestracji.
GDZIE: Ogrody Geyera, ul. Piotrkowska 295, Łódź
DLA KOGO: DLA WSZYSTKICH !
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych pracą Ilony Gumowskiej i Abhilasha Ningappy podczas tygodniowej pracy w Łodzi oraz obserwacją jamu improwizacji tańca
DLA OSÓB TAŃCZĄCYCH
Osoby, które chcą tańczyć na jamie prosimy o przyniesienie wygodnego ubrania i wody. Na miejscu przed jamem trzeba będzie podpisać regulamin i oświadczenie zgodę/brak zgody na upublicznienie wizerunku.
BIOGRAMY PROWADZĄCYCH:
ILONA GUMOWSKA od pięciu lat wykłada na Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi przedmioty takie jak technika tańca współczesnego, kompozycja tańca, technika ruchu, metodyka prowadzenia zespołu. W ramach działalności pedagogicznej prowadzi warsztaty w Polsce i za granicą z zakresu tańca współczesnego, improwizacji, kompozycji i floorworku z elementami akrobatyki. Jej autorski cykl warsztatów Stworzyła autorski warsztat „Obecność w ruchu”, który zakłada zgłębianie tematu obecności w intensywnym treningu fizycznym. Prowadziła kilkakrotnie cykl warsztatów poświęconych transowości tańca. Udziela regularnych lekcji tańca w Akademii Tańca Zawirowania w Warszawie.
ABHILASH NINGAPPA – jest założycielem i dyrektorem artystycznym Play Practice Artists Residency (INDIE). Uczy na uczelniach zagranicznych i tworzy choreografie na całym świecie. Prowadzi warsztaty Story Boarding i jest twórcą autorskiej metody “Embodying critical situation” – intensywnej praktyki ruchowej opartej na zasadach sztuk walki. Prowadzi również warsztaty improwizacji i kompozycji skoncentrowane na temacie performansu jako praktyki.
—-
Program Przestrzenie Sztuki jest finansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, realizowany przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca oraz Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego.
Operator: Materia, Partnerami projektu w Łodzi są: Akademia Muzyczna im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi, Miejska Strefa Kultury Ośrodek Sztuki oraz Urząd Miasta Łodzi

Szczegóły

Data:
23 września
Godzina:
13:00 - 15:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce wydarzenia

Ogrody Geyera
Piotrkowska 293
Łódź, łódzkie Polska
+ Google Map

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*