NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Zaumne / Wszystko & Niemy Dotyk / Skinny Girls

7 kwietnia 2019 | 20:00 - 22:00

ZAUMNE [emo dub / ASMR ambient / indietronica]

Zaumne tworzy od czterech lat Mateusz Olszewski. Poznański artysta dźwiękowy eksploruje uczuciową stronę muzyki elektronicznej – zainspirowany futurystyczną ideą języka pozarozumowego łączy internetowe znaleziska z zabrudzonymi, lecz kojącymi tłami dźwiękowymi. Czerpie zarówno z tradycji muzyki tanecznej jak i eksperymentalnej. Związany jest z labelem MAGIA, w którym zadebiutował swoimi „Przeżyciami“. W 2018 roku wydał drugi album pt. „Emo dub“ w kasetowej wytwórni Czaszka Rec. Zestawił w nim szepty z nagrań ASMR z powolnymi rytmami muzyki house – całość stworzyła czuły, acz momentami niepokojący nastrój emocjonalnej podróży.
https://super-label.bandcamp.com/album/b-ysk
https://czaszka.bandcamp.com/album/emo-dub

WSZYSTKO & NIEMY DOTYK [punktrap / psychorap]

WSZYSTKO to jednoosobowy zespół Mikołaja Tkacza – rysownika, autora Naprawdę nieśmieszne rysunki, absolwenta szczecińskiej Akademii Sztuki. W swojej muzyce łączy wpływy eksperymentalnej elektroniki, psychodelii, vaporwave’u i hip-hopu. Zafascynowany estetyką nowoczesnej, internetowej elektroniki, założył label MAGIA. Ma na koncie winyl dla Rec.Out, wiele kaset wydanych własnym sumptem, a także wspólną wystawę z legendą outsider artu, Danielem Johnstonem w poznańskiej Galerii Tak. Obecnie przygotowuje album rapowy “Wszystko to nic (skrecze dj Otchłań)”, z którego materiał będzie promował na tej właśnie trasie.Za deckami Miłosz Cirocki aka Niemy dotyk.
https://soundcloud.com/wszystko-all
https://soundcloud.com/niemydotyk

SKINNY GIRLS [embient / girlgaze / emocjonalny terroryzm]

Chudzinki to jednoosobowy projekt M.Sławskiego (Złota Jesień) grający soundtracki do nieistniejących filmów o problemach z odżywianiem oraz z życiem ogólnie. Kołysanki, szumy, pętle (hehs) i generalny emocjonalny meltdown na scenie. Równie ładne co smutne. Pod koniec kwietnia ukaże się trzecia płyta Skinny Girls pt. “ANA (miłość w czasach postkultury)”.
https://skinnygirls.bandcamp.com/

wjazd: dycha [wydaję ją jakbym zdychał]

Szczegóły

Data:
7 kwietnia 2019
Czas:
20:00 - 22:00
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce

6 dzielnica
Piotrkowska 102
Łódź, łódzkie Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/6dzielnica/

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*