NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

https://www.facebook.com/dietetyknowezycie

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Lady Pank MTV Unplugged

1 kwietnia | 18:30 - 20:30

Legendarny polski zespół LADY PANK, po wydaniu albumu w cyklu MTV Unplugged, wyrusza w trasę koncertową pod tym samym szyldem. Trasa koncertowa MTV Unplugged będzie podzielona na dwie części, wiosenną i jesienną, i obejmie swoim zasięgiem cały kraj. W Atlas Arenie zespół wystąpi 1 kwietnia 2023 roku.

Lady Pank jest 12. polskim wykonawcą zaproszonym do udziału w tym kultowym cyklu. Jego ponad 40-letnia historia sprawia, że koncert „MTV Unplugged” jest pełen ikonicznych przebojów, które tym razem zostały zaprezentowane w nowych, niecodziennych aranżacjach. Zaplanowana na 2023 roku trasa koncertowa Lady Pank MTV Unplugged odbędzie się w oryginalnej oprawie wizualnej znanej z premierowego koncertu, który odbył się w czerwcu 2022 roku.

Oprócz filarów grupy, Jana Borysewicza i Janusza Panasewicza, w koncertach weźmie udział stała sekcja rytmiczna, czyli Kuba Jabłoński i Krzysztof Kieliszkiewicz, a także muzycy sesyjni towarzyszący zespołowi: Wojtek Olszak (fortepian), Marcin Nowakowski (saksofony) i Michał Sitarski (gitara). Na płycie słychać również gościnnie Piotra Cugowskiego, Tomasza Organka, wybitnego jazzmana Bernarda Maseli (wibrafon, kalimba) oraz duet wiolonczelistów Cello Brothers.

Harmonogram

17:00 – otwarcie wejść dla publiczności
18:00 – kampania społeczna “Pali się, bądź czujny”
18:30 – koncert Lady Pank MTV Unplugged

Organizatorem koncertu jest: Wagart Sp. z o.o. www.wagart.eu

Szczegóły

Data:
1 kwietnia
Godzina:
18:30 - 20:30
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce wydarzenia

Atlas Arena
Bandurskiego 7
Łódź, łódzkie 94-020 Polska
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia