NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Kultura Dostępna

20 sierpnia | 18:00 - 20:00

W najbliższych tygodniach na ekranach kin Helios w całej Polsce, w ramach projektu Kultura Dostępna, widzowie zobaczą aż cztery wyjątkowe filmy polskiej produkcji! Do repertuaru cyklu trafiły najgłośniejsze tytuły ostatnich miesięcy. Część z nich zostanie zaprezentowana w wersji z polskimi napisami, tak aby w seansach mogli uczestniczyć także widzowie niesłyszący i niedosłyszący.

W czwartek, 13 sierpnia widzowie zobaczą thriller „Ukryta gra”. Akcja filmu rozgrywa się w czasie zimnej wojny. Amerykańskie tajne służby porywają genialnego matematyka, aby stanął do szachowego pojedynku przeciwko sowieckiemu mistrzowi…

Tydzień później (20 sierpnia) zaprezentowana zostanie przebojowa komedia „Na bank się uda” w reżyserii Szymona Jakubowskiego. Ten tytuł z pewnością rozbawi wszystkich fanów przewrotnych kryminałów! Ostatni w tym miesiącu pokaz odbędzie się 27 sierpnia. Widzowie zobaczą wówczas nominowany do Oscara film Jana Komasy „Boże Ciało” w wersji z polskimi napisami. W rolę Daniela, przewodnika małomiasteczkowych dusz, brawurowo wcielił się Bartosz Bielenia, nagrodzony na gdyńskim Festiwalu Filmowym.

„Kultura Dostępna w kinach” to projekt Narodowego Centrum Kultury, które wraz z siecią kin Helios zachęca Polaków do oglądania rodzimych produkcji w kinowej jakości. Dzięki dostępności kin w całym kraju oraz przystępnej cenie biletu (tylko 10 złotych), projekt zyskał grono stałych odbiorców i fanów dobrego polskiego kina.

16. Edycja projektu Kultura Dostępna:

13 sierpnia – Ukryta gra
20 sierpnia – Na bank się uda
27 sierpnia – Boże ciało (seans z polskimi napisami)
3 września – Czarny Mercedes (seans z polskimi napisami)
10 września – Słodki koniec dnia (seans z polskimi napisami)
17 września – Proceder
24 września – Pan T.
1 października – Legiony
8 października – Kult. Film
15 października – Sala Samobójców. Hejter (seans z polskimi napisami)

Szczegóły

Data:
20 sierpnia
Czas:
18:00 - 20:00
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:
,

Miejsce

Kino Helios Sukcesja
Al. Politechniki 1
Łódź, łódzkie Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
https://www.helios.pl/47,Lodz/StronaGlowna/

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*