NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Krzysztof Zalewski

29 listopada 2019 | 20:00 - 22:00

29.11.2019 godz. 20:00 (piątek)
Krzysztof Zalewski – Solo Act

Bilety: miejsca siedzące 149 zł (balkon), miejsca stojące 79 zł (I pula), 99 zł (II pula).
Bilety dostępne na: www.eventim.pl/goodtaste, www.ebilet.pl, https://goingapp.pl, https://empikbilety.pl/ oraz w sklepach sieci Empik i Media Markt

Regulamin imprezy dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin

Krzysztof Zalewski wystąpi w Wytwórni na koncercie z cyklu “Solo Act” – artysta sam zagra na wszystkich instrumentach znajdujących się na scenie, zapętlając na żywo melodie i tworząc nowe aranżacje swoich utworów.

W przypadku Krzysztofa Zalewskiego określenie „człowiek orkiestra” trudno uznać za frazes. Artysta nie stroni od muzycznych eksperymentów. Jednym z efektów tych poszukiwań jest formuła Solo Act’u – koncertu, podczas którego Krzysztof bierze sam we władanie wszystkie instrumenty znajdujące się na scenie, m.in. bębny, gitarę elektryczną, gitarę akustyczną, szereg instrumentów klawiszowych, bas, ksylofon i przeszkadzajki – loopuje je i nagrywa na żywo, tworząc szczególną muzyczną rzeczywistość. W rezultacie słuchacze są świadkami jedynego w swoim rodzaju show, od którego trudno oderwać zarówno oczy jak i uszy. Po sukcesie wiosennego koncertu, który odbył się dla kilkutysięcznej publiczności na warszawskim Torwarze, czas na inne polskie miasta.

Podczas jesiennej trasy Krzysztof zagra tylko kilka koncertów, a będzie można usłyszeć przearanżowane utwory z „Zeliga”, „Złota” i „Zalewski śpiewa Niemena” ale – co najważniejsze – nie zabraknie premier zapowiadających materiał z nadchodzącej płyty.

Krzysztof Zalewski to artysta, który nie może żyć bez sceny – o czym wiedzą już wszyscy. Najpierw były koncerty zagrane w prawie każdym zakątku Polski z materiałem z „Zeliga”. Później niesamowity one man show, gdzie Krzysztof jeden jedyny na scenie wykonywał nowe wersje zawiłych numerów z debiutanckiego albumu. Przełomem w jego twórczości była wydana w 2016 roku płyta „Złoto”. Na tym albumie możemy usłyszeć, że mniej znaczy więcej, że to, co ciche i subtelne, często wybrzmiewa głośniej od huku przesterowanych gitar.

Kolejny spektakularny sukces przyniosła Krzyśkowi płyta „Zalewski śpiewa Niemena”. Koncerty zagrane w wyjątkowym składzie, które promowały to wydawnictwo początkowo grane w klubach, przeniosły się do filharmonii i zabrzmiały w najpiękniejszych koncertowych salach w Polsce. W 2018 roku Zalewski skomponował i napisał tekst do hitowego utworu „Początek” który razem z Dawidem Podsiadło i Kortezem prezentował prawie każdej wakacyjnej soboty wielotysięcznej publiczności Męskiego Grania. 30 stycznia 2019 roku nagrał utwór „Kurier”, który zapowiadał najnowszy film Władysława Pasikowskiego o tym samym tytule.

Szczegóły

Data:
29 listopada 2019
Czas:
20:00 - 22:00
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce

Klub Wytwórnia
Łąkowa 29
Łódź, łódzkie 90-554 Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
http://www.wytwornia.pl