Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

Hope Forsaken/OSC/Hateful Five

Listopad 30 | 19:00 - 22:00

Metalowa uczta dla wszystkich maniaków spragnionych porządnego łomotu, a wszystko to pod banderą Guilty Pleasure Tour! Jest to seria koncertów promująca pierwszy oficjalny LP zespołu Hateful Five “Winny”! Deska na desce w klubie nie zostanie!

Czasówka:
19:00 otwarcie
19.15 Hope Forsaken
20.15 OSC
21.15 Hateful Five

Na jednej scenie spotkają się:
Hope Forsaken (thrash/death metal, Łódź)
Zespół tworzą fani ciężkiego grania z Łodzi i Gostynina – Brzooska (śpiew), Goły (gitara), Olej (gitara), Mefisto (bas) i Sałyg (perkusja).
Obecnie w obozie Hope Forsaken trwają prace nad materiałem na kolejne wydawnictwo oraz regularne występy, promujące nagrany materiał, a także nowe, niezarejestrowane jeszcze utwory.
Muzyka Hope Forsaken to fuzja różnych nurtów metalu – słychać tu szybkie thrashowe rytmiczne granie, momentami wolniejsze, bardziej melodyjne pasaże gitarowe, a także ewidentne wpływy death metalu. W warstwie lirycznej Hope Forasken dominują mrok, pesymizm i liczne nawiązania do literatury fantasy.
www.facebook.com/HopeForsakenBand

OSC (hardcore, Dydnia)
Zespół OSC powstał w Dydni w latach 90-tych. Po dłuższej przerwie został reaktywowany w 2004 r. już nie jako punk ale zespół mocniejszy brzmieniowo z sekcją dętą i skrzypcami. Autorem tekstów w większość jest Piotr Jodłowski,
Skrzypce oraz wstawki trąbki spowodowały zmianę klimatu OSC na bardziej przemyślany, a utwory zostały lepiej dopracowane i zmienione pod kątem nowych instrumentów.
www.facebook.com/band.osc
https://www.youtube.com/channel/UCpiYebqUN3ONAyml0YW93eg?fbclid=IwAR1frqUzU66t_Xahdb2mZVd4FnLYg2e2PPR0AROMfse-k787y04XrF7v6Ig

Hateful Five (thrash metal, Warszawa)
Pięciu nienawistnych, każdy z innej bajki – tak w jednym zdaniu można podsumować tę iście kinową obsadę. Wypadkowa grania zespołu to splot różnych inspiracji: zaczynając od melodyjnego heavy metalu, przez punkowy wrzask aż po brutalnie szybki thrash metal. Ekipa niedawno wydała też swój pierwszy teledysk do utworu “Jutro” promujący debiutancki album “Winny”. Porządna dawka thrashowego grania.
https://www.facebook.com/hatefive/
www.hatefulfive.pl
www.facebook.com/hatefive
www.youtube.com/hatefulfive

Wjazd
Przedsprzedaż: 15 PLN
Bramka: 20 PLN
Bilety w przedsprzedaży do nabycia https://goout.net/pl/bilety/guilty-pleasure-tour-hope-forsaken+osc+hateful-five/qogf/

Patroni medialni:
RocKamila Wiara Rocka Metal Music Attack Black Widow Radio Szarpidrut PL MetalRuleZ Strefa Music Art. Metal Duma Productions Rock Kompas MetalSide Rockowa Warszawa

Szczegóły

Data:
Listopad 30
Czas:
19:00 - 22:00
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce

TU – Rewolucji 1905 r.
Rewolucji 1905 r. 10
Łódź, łódzkie Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/TuRewolucja/