Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Konferencja o edukacji w przemyśle animacji

Październik 10 | 10:00 - 15:00

Konferencja o edukacji w przemyśle animacji – jednym z wydarzeń towarzyszących ANIMARKT Stop Motion Forum
10 października w Centrum Nauki i Techniki EC1 odbędzie się konferencja pt. „Edukacja a przemysł animacji. Doświadczenia europejskie”. Organizatorzy zapraszają do udziału w wydarzeniu nie tylko osoby z branży lub ściśle z nią związane, ale również wszystkich, którzy interesują się tą techniką filmową i szerzej – przemysłem animacji.
W wydarzeniu wezmą udział polscy i zagraniczni eksperci z branży, którzy podzielą się swoimi obserwacjami i doświadczeniami nt. przedsięwzięć edukacyjnych w przemyśle animacji. W programie znalazły się m.in. następujące tematy: Rynek Animacji Stop Motion i jego potrzeby (Katarzyna Gromadzka, Momakin), Sztuka Tworzenia Lalki – specjalistyczny kurs dla twórców lalek (Robert JaszczurowskI, Justyna Rucińska, Marcin Zalewski, Sylwia Nowak), czy też startmotion#1 – wnioski dotyczące kompleksowego, profesjonalnego kursu animacji i produkcji filmów poklatkowych (Frederique Calvez i Roland Decaudin). Istotnym punktem programu jest panel dyskusyjny, podczas którego prelegenci oraz osoby biorące udział w konferencji będą próbowali odpowiedzieć na pytanie: jak budować program edukacyjny, który odpowiada na potrzeby rynku animacji?
Konferencja odbywa się w ramach Animarkt Stop Motion Forum, dlatego aby wziąć w niej udział konieczna jest wcześniejsza rejestracja poprzez ogólny formularz forum dostępny tutaj: http://bit.ly/formularzanimarkt
Konferencja odbędzie się w godzinach 10.00 – 15.30 w Audytorium Centrum Nauki i Techniki w Łodzi.
Organizatorami wydarzenia są Stowarzyszenie Producentów Polskiej Animacji oraz Łódź Film Commission.

Szczegóły

Data:
Październik 10
Czas:
10:00 - 15:00
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce

EC-1
Targowa 1/3
Łódź, łódzkie Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
http://ec1lodz.pl/