NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

https://www.facebook.com/dietetyknowezycie

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

KONCERT MUZYKI LATYNOAMERYKAŃSKIEJ Festiwal Muzyka Świata

25 listopada | 18:30 - 20:30

KONCERT MUZYKI LATYNOAMERYKAŃSKIEJ
Festiwal Muzyka Świata
Specjalnie na Państwa życzenie jeszcze raz prezentujemy Koncert Muzyki Latynoamerykańskiej. Jak na Festiwal Muzyki Świata przystało – zabrzmią u nas ponownie przeboje latynoamerykańskie w wykonaniu artystów, którzy ten styl i jego niepowtarzalną atmosferę wręcz mają we krwi. To nie „królowa” opera a lżejsza muzyka, co nie oznacza, że łatwiejsza i mniej „poważna,” popłynie ze sceny ku Państwa radości i satysfakcji. Najpopularniejsze hity takie, jak m.in.: La Cucaracha, Conga del Fuego Nuevo, Libertango, Mambo (z West Side Story) czy Por una Cabeza (z filmu Zapach kobiety) zaprezentują nam bowiem, z towarzyszeniem orkiestry naszego Teatru, rodowici Latynosi: Alejandrina Vázquez (sopran) i Pepe Díaz (tenor) oraz soliści naszego Teatru, którym południowe rytmy też nie są obce.
A kto z nas nie zachwycał się kompozycjami takich twórców, jak m.in. Leonard Bernstein, Astor Piazzolla, Arturo Márquez czy Elpidio Ramírez. Są tacy? Chyba nie.
Zapraszamy Państwa gorąco na to muzyczne spotkanie ze światowymi przebojami wokalno-muzycznymi w najlepszym wykonaniu i wspaniałej atmosferze. Wszyscy, którzy byli na koncercie w lipcu już wiedzą, że warto się na niego wybrać.
Do zobaczenia.
Bilety:
Strefa I
65/55
Strefa II
55/50
Strefa III
45/40
Strefa IV
30

Szczegóły

Data:
25 listopada
Godzina:
18:30 - 20:30
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce wydarzenia

Teatr Wielki w Łodzi
Plac Dąbrowskiego
Łódź, Poland
+ Google Map