NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Koncert charytatywny w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

11 stycznia | 19:30 - 21:30

11.01.2020 godz. 19:30 (sobota)
Koncert charytatywny w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
WSTĘP WOLNY

Klub Wytwórnia gra razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy! ❤ Zapraszamy w sobotę 11 stycznia na Łąkową 29 na niezwykły koncert połączony ze zbiórką na rzecz WOŚP-u, wstęp wolny!

Wieczór poprowadzą:

•Anna Samusionek – aktorka teatralna i filmowa (“Darmozjad Polski”, “Miodowe lata”, “Plebania”, “Pitbull”, “Na wspólnej”, “Och Karol 2”, “Czas honoru”)
•Nela Serwacińska – finalistka Miss Polonii oraz finalistka Miss Polski 2019
•Tomasz Karauda – lekarz, doktorant w trakcie specjalizacji z chorób wewnętrznych

Zagrają dla Was:

•Alexander Martinez– tancerz oraz piosenkarz. Uczestnik Festiwalu im. J. Kiepury w Krynicy, Wielkiej Gali Sylwestrowej w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie. Laureat trzeciego miejsca w drugiej edycji „Mam talent”. Solista występujący wraz Orkiestrą Straussowską „Obligato” m.in. w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie, Filharmonii Narodowej w Warszawie.

•Łukasz Karauda – młody śpiewak operowy, absolwent prestiżowej uczelni Royal Welsh College of Music and Drama w Wielkiej Brytanii, którą ukończył z wyróżnieniem. Zdobywca stypendium Królowej Elżbiety. Jest zwycięzcą XVIII Miedzynarodowego Konkursu Sztuki Wokalnej im. Ady Sari w kategorii operowej i pieśniarskiej. Ponadto zdobył nagrodę za najlepsze wykonanie arii Mozartowskiej. Jest zwycięzcą konkursu Złote Głosy 2018, który co roku ma miejsce na Zamku Królewskim w Warszawie. Śpiewał także w duecie ze światowej sławy śpiewakiem Brynem Terflem podczas jego urodzinowej gali w Cardiff oraz na BBC PROMS w Londynie w musicalu „Skrzypek na dachu”. W 2017 zakończył współpracę z Diva Opera w Londynie, gdzie wcielił się w rolę Collina w Cyganerii Pucciniego. Pracował również nad tytułową rolą Don Giovanniego dla English Touring Opera oraz rolą Escamillo w koncertowej adaptacji opery Carmen podczas Llangollen International Musical Eisteddfod, gdzie wystąpił w duecie ze słynną angielską śpiewaczką Katherine Jenkins. Aktualnie pierwszy główny solista Państwowego Zespołu Pieśni i Tańca Mazowsze. Współpracował z Teatrem Wielkim w Warszawie, gdzie wcielił się w rolę Donalda oraz tytułową rolę Billy Budda, Komisarza w „Madame Butterfly”.

•Agnieszka Flis –skrzypaczka, autorka spektakularnych widowisk muzycznych. Absolwentka Akademii Muzycznej w Łodzi, związana z Filharmonią Łódzką i zespołami kameralnymi. Poszukując wciąż nowych możliwości interpretacji muzyki wybrała karierę solową. Koncertowała między innymi w USA, Kanadzie, Japonii, Wietnamie, Chinach, Hong-Kongu, Singapurze, Karaibach, Alasce, Jamajce, Kambodży. Współpracowała ze Zbigniewem Wodeckim, Jackiem Wójcickim czy Varius Manx.

•Mirosław Karauda – baryton, śpiewak operowy, absolwent wydziału wokalno-aktorskiego w Warszawie. Przez wiele lat związany był z zespołem „Adwent Singers”. Po jego rozpadzie pozostał wierny repertuarowi religijnemu i jako solista wykonuje współczesną pieśń religijną. Ma za sobą liczne koncerty w Europie, USA i Australii. Autor sześciu albumów muzycznych. Jego nagrania emitują liczne rozgłośnie w Polsce, jak i za granicą.

•Amatorska grupa teatralna “Cogito” – to zespół pasjonatów teatru. Są to ludzie różnych profesji, między innymi: nauczyciele, lekarze, handlowcy, plastycy, a także studenci i uczniowie. Tworzą oni zgraną grupę aktorską, której misją jest tworzenie teatru uniwersalnych wartości. W swoim repertuarze grupa sięga po wyraziste, nowoczesne środki ekspresji, spektakle są więc pełne dynamiki i zaskakujących rozwiązań.

•Marta Słociak-Wiszniewska – wokalistka wydziału wokalno-estradowego ZPSM im. F. Chopina w Warszawie. Jest absolwentką wokalistyki na Wydziale Wokalno-Estradowym w Warszawie. Laureatka II miejsca w Międzynarodowym Konkursie Wokalnym „Happy Day” w Kielcach (2019r.).

•Federacja Brass Band – zespół występujący w typowym nowoorleańskim składzie brass bandu, na który składa się 6 dęciaków i 2 perkusistów. Grają autorskie kompozycje założyciela zespołu Piotra Wróbla (np. „Piosenka o leżeniu”, „Blues o Skwarce”, „co Tłuszczu nie chciała”, „Tak-Tik”, „Brassman”) oraz covery i najnowsze światowe przeboje („Billie Jean” Michaela Jacksona, „Don`t Worry, Be Happy” Bobiego Mc Ferrina, „UpTown Funk” Marka Ronsona czy, „Happy” Pharella Williamsa). Granie na instrumentach muzycy przeplatają także śpiewaniem oraz zaskakującą choreografią.

•Zespół Agat – zespół tańca współczesnego działający przy Ośrodku Kultury w Strykowie już od prawie 25 lat. Zespół liczy ponad sto siedemdziesiąt osób. AGAT bierze udział w ogólnopolskich, wojewódzkich oraz regionalnych przeglądach, turniejach i konkursach tanecznych zdobywając najwyższe miejsca i nagrody. Wykorzystują różne elementy tańca współczesnego, modern jazzu i funky.

•Przemysław Kowalski – gitarzysta, basista, muzyk sesyjny, kompozytor oraz pedagog. Absolwent Akademii Muzycznej w Łodzi w klasie gitary klasycznej. Specjalizuje się w muzyce klasycznej i jazzowej. Sięga jednak również po utwory muzyki gospel, folk oraz pop.

Organizatorzy:

– Kościół Adwentystów Łódź-Górna – pastor Mirosław Karauda
– Fundacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy/ oddział łódzki w ZSP nr 9 – p. Magdalena Binder
– Okręgowa Izba Lekarska w Łodzi
– Lek. Tomasz Karauda

Partnerzy:

– Fundacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
– Okręgowa Izba Lekarska w Łodzi
– Warsztaty inwestowania w nieruchomości WIWN by. W. Orzechowski
– Chrześcijańska Służba Charytatywna
– Dziennik Łódzki, Gazeta Wyborcza Łódź, Radio Łódź
– DoubleTree by Hilton Łódź
– Klub Wytwórnia

Patronat:

– Akademia Muzyczna im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi (od 2016r.)
– Prezydent Miasta Łodzi Hanna Zdanowska (od 2016r.)
– Państwowa Szkoła Muzyczna i i II stopnia im. H. Wieniawskiego w Łodzi

Szczegóły

Data:
11 stycznia
Czas:
19:30 - 21:30
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:
,

Miejsce

Klub Wytwórnia
Łąkowa 29
Łódź, łódzkie 90-554 Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
http://www.wytwornia.pl

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*