NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Kolorowe obrazki – trochę z bajki, trochę z pamiętniczka. Mariia Snisarenko. Wernisaż

23 maja | 17:00 - 20:00

Kolorowe obrazki Trochę z bajki, trochę z pamiętniczka.

ul. Piotrkowska 282
(KIPISZ przy Centralnym Muzeum Włókiennictwa, wejście od parku Reymonta)

17:00 – S O B O T A

Do KIPISZu zapraszamy w najbliższą sobotę, oficjalne przecięcie wstęgi i otwarcie nowej przestrzeni wystawienniczej w Łodzi o 17:00. Można przynosić dobre słowo i kwiaty w doniczkach. Prosimy o przestrzeganie zasad, noszenie maseczek oraz utrzymanie od siebie stosownej odległości.

__________

Wystawa ilustracji ukraińskiej artystki Marii Snisarenko (akwarela oraz graficzne techniki mieszane). Wystawa składa się z dwoch części. Pierwsza, to ilustracje ze świata bajkowego, mitologicznego, ukraińskiego folkloru. Część druga, to zapisy z “wizualnego pamiętnika” codzienności, nie zawsze realnej.

MARIIA SNISARENKO

(27.11.1992, Chersoń, Ukraina), absolwentka Liceum Plastycznego w Chersoniu i Chersońskiego Uniwersytetu Państwowego (departament pedagogiki i sztuk pięknych), oraz Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania w Łodzi (dyplom z wyróżnieniem). Zajmuje się ilustracją, grafiką projektową i fotografią. Nominacje w jedenastej edycji Konkursu ART of PACKAGING w Poznaniu (projekt ekologicznego opakowania na wino) w kategorii „Pragnienie” (opakowanie na napoje) oraz nominacja w kategorii “Wyróżnienie Przewodniczącej Jury”. Wspówpracuje z Festiwalem Polskiej Animacji O!PLA (Polska), Rising of Lusitania – AnimaDoc Film Festival (Anglia), StopTrik Festival (Słovenia \ Polska), CRAFT International Animation Festival (Indonesia), ReAnima (Norwegia) i innymi.

Szczegóły

Data:
23 maja
Czas:
17:00 - 20:00
Wydarzenie kategoria:

Miejsce

KIPISZ
Piotrkowska 282
Łódź, łódzkie
+ Google Map

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*