NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Akademia Zdrowej i Szczęśliwej Kobiety

2 czerwca | 18:00 - 20:00

Drogie Kobiety, od kilkunastu lat doświadczam na sobie różnych technik i metod, które wspierają nasz umysł i ciało. Począwszy od Silvy, przez coaching, Mindfulness, Access Bars, ustawienia systemowe, Recall Healing, hipnozę, regresing, koherencję serca, jogę, Tai Chi i Chi Kung, bieganie, pływanie, do slow joggingu. Od kilku lat zajmuję się wspieraniem kobiet w usuwaniu blokad, które trzymają je w miejscu. Robię to na warsztatach oraz pracując z nimi indywidualnie. Od jakiegoś czasu myślę o takim działaniu, które byłoby kompleksowe, bo zauważyłam, że to ma największy sens. Ważne jest, by zadbać o wszystkie sfery i ważne jest wsparcie w trakcie tej zmiany. A zmiana nie dokonuje się po jednym warsztacie, czy spotkaniu. Zmiana to proces, podróż, która bywa ekscytująca i fantastyczna a z drugiej strony trudna, mozolna i może być zniechęcająca. Dlatego potrzebujemy wsparcia – takiego na dłuższy dystans czasowy. Potrzebujemy też przepracować pewne rzeczy w samotności, jednak wiedząc o tym, że w razie czego zawsze możemy liczyć na wsparcie. My kobiety, od wieków spotykałyśmy się w różnych kręgach, by wspólnie przebywać ze sobą. Wspomagałyśmy się wzajemnie i wciąż tego potrzebujemy! Żyjemy w takich czasach, że musimy coraz więcej pracować i zarabiać, coraz lepiej wyglądać, mieć jakieś fascynujące hobby i nie mamy czasu dla siebie. Nie mamy czasu, by zastanowić się czego ja tak naprawdę pragnę, co jest dla mnie ważne, co chcę robić, o czym marzę? Tracimy energię na różne działania, które nie przynoszą nam satysfakcji. Oddalamy się od samych siebie. Przeżywamy kryzysy, popadamy w stany depresyjne, brakuje nam poczucia sensu.
Dlatego postanowiłam stworzyć taki program, który będzie jednocześnie działał na ciało i na ducha. Będzie to również grupa wzajemnego wsparcia. Nazwałam to Akademią Zdrowej i Szczęśliwej Kobiety, bo rok akademicki trwa dziewięć miesięcy i rozwój nowego życia w łonie matki również. To tylko symbol, jednak nasza podświadomość lubi symbole. Dlatego ten program będzie trwał 9 miesięcy.
Będzie składał się z kilku elementów:
1. Raz w miesiącu spotykamy się na warsztacie o konkretnym temacie.
2. Raz w tygodniu, w sobotę rano, spotykamy się w parku (kontakt z naturą) na treningu slow joggingu.
3. Mamy zamkniętą grupę wsparcia na facebooku, która będzie naszą świętą przestrzenią do dzielenia się swoimi odczuciami, doświadczeniami i gdzie będą pojawiały się wyzwania. Można też zadawać tu pytania i komentować.
4. Raz w tygodniu wysyłam Wam na maila medytację tematyczną na dany tydzień.
5. Dwa wyjazdy weekendowe – integracyjny na początku programu i podsumowujący- pozwalający świętować i celebrować nowe życie, na końcu. (nie są obowiązkowe, jednak wskazane).
Ten program jest dla Ciebie, jeśli:
– czujesz brak energii z jakiegoś powodu,
– zmuszasz się do pracy, bo nie widzisz w tym sensu lub czujesz się wypalona i zastanawiasz się czy na pewno wykonujesz pracę, do której zostałaś stworzona?
– Twoje ciało jest zaśmiecone zalegającymi w nim trudnymi w przeżywaniu, często nazywanymi negatywnymi, emocjami, myślami, które ściągają Cię w dół, zamiast wspierać.
– czujesz, że chciałabyś coś z tym wszystkim o czym było powyżej, zrobić, jednak wciąż odkładasz to na wieczne jutro
– w głębi duszy chcesz doświadczać radości życia, witalności, poczucia, że masz dużo energii i że Twoje życie ma sens!

Tematy naszych spotkań warsztatowych i pracy własnej:
1. Wybaczanie jako uzdrawiająca moc. Uwalnianie energii.
2. Sprzątanie w domu i w sobie – oczyszczanie się z emocji.
3. Zdrowe jedzenie. Oczyszczanie ciała jako świątyni ducha.
4. Obserwacja głosu, czyli uważność na swoje emocje.
5. Akceptacja siebie.
6. Akceptacja sytuacji.
7. Asertywność – czym jest a czym nie jest.
8. Spełnianie marzeń, czyli siła wizualizacji i naszych wibracji.
9. Wdzięczność jako wzmocnienie ciała i ducha.
W czasie warsztatów skupimy się na części praktycznej i wsparciu grupy, będziemy dzielić się doświadczeniami i wykonywać różne zadania. To wszystko po to,by później każda uczestniczka mogła kontynuować pracę samodzielnie lub przy ewentualnej pomocy zamkniętej grupy facebookowej.
Przez cały czas trwania programu będziemy wzmacniać swoją mentalną i fizyczną energię witalną. Będziemy poznawać różne techniki i metody wpływania ciałem na umysł i umysłem na ciało. Również poprzez ruch i kontakt z naturą będziemy poprawiać swoją kreatywność, by móc jeszcze lepiej i pełniej tworzyć swoje nowe, bardziej szczęśliwe i spełnione życie. Kontakt z naturą dodatkowo będzie zmniejszał stres, który jest zgromadzony w Twoim ciele i zwiększał Twoją odporność i uważność.

Cena za te wszystkie rzeczy, poza wyjazdami, jest bardzo promocyjna, bo na start Akademii chcę zaproponować za 150 zł miesięcznie. Cotygodniowe sesje slow joggingu (cztery miesięcznie) są gratisowe.
Zapraszam Cię do tej głębokiej pracy i wspaniałej przemiany!
Rozpoczniemy działania, jeśli zbierze się grupa minimum sześcioosobowa.
Gwarancją zarezerwowania miejsca jest zgłoszenie swojego udziału i wpłata 150 zł na konto: 43 1140 2004 0000 3702 7633 6532
do 2-go października, ponieważ chciałabym uruchomić grupę na facebooku już 5-go października.

Jeśli chcesz odzyskać:
– energię życiową lub ją zwiększyć
– klarowność i poczucie sensu
– wiarę w siebie i pewność siebie
– radość z tego co robisz na co dzień
dołącz do programu. Przekonaj się jak to jest zacząć żyć żyć z lekkością w ciele i w duszy!
Zapraszam bardzo serdecznie!
Zapisy przez fb, maila: szlifierniaszczescia.pl lub tel: 501637332.

Prowadząca:
Nazywam się Izabela Kostka-Skwarczyńska i jestem coachem, trenerką rozwoju osobistego, matematyczką, pasjonatką życia, radości i dostrzegania szczęścia… w chwilach, momentach, w sobie…
Pomagam kobietom usunąć wszystko to, co je trzyma w miejscu, przełamywać blokady Wspieram je w tworzeniu nowego sposobu myślenia, by mogły osiągnąć to, czego pragną. Jestem załóżycielką i współtwórczynią Szlifierni Szczęścia.
Posiadam Międzynarodowy Certyfikat Transforming Communication, jestem absolwentką UŁ Metody Wspierania Relacji Międzyludzkich – Life Coaching, ukończyłam także Psychologię dla coachów na UJ, kurs uważności i redukcji stresu Mindfullness MBSR oraz kurs Access Bars, uczyłam się Recall Healing od Gilberta Renaud. Jestem autorką warsztatów, m.in. „Przesuń Horyzont – obudź swoją MOC”, “Rezonans szczęścia”, “Na karuzeli życia”. Organizuję cykliczne spotkania dla dzieci Gimnastyka Umysłu. Współpracowałam z Fundacją 11 Muz – Innowacje w Kulturze. Byłam prelegentką na festiwalach: PROGRESSteron, Łódź Miastem Kobiet, Kobieca Strona Łodzi, Ogólnopolskiej Kampanii Poznaj Coaching. Jestem partnerką ogólnopolskiej kampanii Dni Uczenia się Dorosłych 2019.
Wyznaję zasadę, że mózg człowieka ma nieograniczone możliwości.
Prywatnie jestem matką całkiem dorosłego syna. Pasjonują mnie podróże dalekie i bliskie, a także te w głąb siebie. Uwielbiam slow jogging, a także wędrować po górach, wspinać się, pływać i szusować po ośnieżonych stokach.

Szczegóły

Data:
2 czerwca
Czas:
18:00 - 20:00
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce

Szlifiernia Szczęścia
Piotrkowska 3
Łódź, łódzkie Polska
+ Google Map