NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

https://www.facebook.com/dietetyknowezycie

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Akademia Zdrowej i Szczęśliwej Kobiety online

11 czerwca 2021 | 18:00 - 20:00

Drogie Kobiety, od kilkunastu lat doświadczam na sobie różnych technik i metod, które wspierają nasz umysł i ciało. Począwszy od Silvy, przez coaching, Mindfulness, Access Bars, ustawienia systemowe, Recall Healing, hipnozę, regresing, koherencję serca, odczyty z Kronik Akaszy, po jogę, Tai Chi i Chi Kung, bieganie, pływanie, do slow joggingu. Od kilku lat zajmuję się wspieraniem kobiet w usuwaniu blokad, które trzymają je w miejscu. Robię to na warsztatach oraz pracując z nimi indywidualnie.
Od jakiegoś czasu myślałam o takim działaniu, które byłoby kompleksowe, bo zauważyłam, że to ma największy sens. Ważne jest, by zadbać o wszystkie sfery i ważne jest wsparcie w trakcie tej zmiany. A zmiana nie dokonuje się po jednym warsztacie, czy spotkaniu. Zmiana to proces, podróż, która bywa ekscytująca i fantastyczna, a z drugiej strony trudna, mozolna i może być w niektórych momentach zniechęcająca.
Dlatego potrzebujemy wsparcia – takiego na dłuższy dystans czasowy. Potrzebujemy też przepracować pewne rzeczy w samotności, jednak wiedząc o tym, że w razie czego, zawsze możemy liczyć na pomoc. My kobiety, od wieków spotykałyśmy się w różnych kręgach, by wspólnie przebywać ze sobą. Wspomagałyśmy się wzajemnie i wciąż tego potrzebujemy!
Obecnie, żyjemy w takich czasach, że musimy coraz więcej pracować i zarabiać, coraz lepiej wyglądać, mieć piękne mieszkania, domy, samochody i do tego jeszcze jakieś fascynujące hobby i nie mamy czasu dla siebie. Nie mamy czasu, by zastanowić się: „czego ja tak naprawdę pragnę, co jest dla mnie ważne, co chcę robić, o czym marzę, za czym tęskni moje serce?” Tracimy energię na różne działania, które nie przynoszą nam satysfakcji. Oddalamy się od samych siebie. Przeżywamy kryzysy, popadamy w stany depresyjne, brakuje nam poczucia sensu.
Dlatego postanowiłam stworzyć taki program, który będzie jednocześnie działał na ciało, umysł i na ducha. Zrobiłam to w ubiegłym roku. Stworzyłam Akademię Zdrowej i Szczęśliwej Kobiety. Przetestowałam ją. Ukończyło ją dziesięć wspaniałych Kobiet! Rezultaty i efekty przeszły wszelkie moje oczekiwania! Opowiem o tym przy innej okazji.
Teraz chcę zaprosić Cię w podróż i pracę ze sobą. Taką podróż, w której każdego dnia będziesz myślała o sobie i dbała o siebie! A także wspierała siebie i dostawała wsparcie od innych. Rozwijała się i wzrastała.
Nazwałam to Akademią Zdrowej i Szczęśliwej Kobiety, bo rok akademicki trwa dziewięć miesięcy i rozwój nowego życia w łonie matki również. To tylko symbol, jednak nasza podświadomość lubi symbole. Dlatego ten program będzie trwał 9 miesięcy.
Będzie składał się z kilku elementów:
1. Raz w miesiącu spotykamy się na platformie Internetowej warsztacie o konkretnym temacie.
2. Trzy razy w tygodniu, spotykamy się na platformie Internetowej, by ćwiczyć swoje ciało z nauczycielem QiGongu – Pawłem Klonowskim. Zajęcia z QiGongu terapeutycznego, nie tylko wzmacniają nasze mięśnie, ale również uzdrawiają ciało. Jednocześnie ćwiczenia te są tak pomyślane, że może je wykonywać praktycznie każdy. 😊
3. Mamy zamkniętą grupę wsparcia na facebooku, która będzie naszą świętą przestrzenią do dzielenia się swoimi odczuciami, doświadczeniami i gdzie będą pojawiały się wyzwania. Można też zadawać tu pytania i komentować.
4. Raz w tygodniu wysyłam na maila medytację tematycznie związaną z tym, czym akurat w danym miesiącu zajmujemy się, po to, by działać również na podświadomość i szybciej osiągać zamierzone rezultaty.
5. Dla kobiet biorących udział w warsztatach stacjonarnych proponuję dwa wyjazdy weekendowe – integracyjny na początku programu i podsumowujący- pozwalający świętować i celebrować nowe życie, na końcu. Dla Was Kochane, chciałabym zaproponować jeden wyjazd – na zakończenie. I zdaję sobie sprawę, że być może nie wszystkie z Was będą mogły wziąć w nim udział, jednak może chociaż część osób skorzysta. Polecam, bo wiem jaka jest moc takiego wyjazdu i zapraszam! 🙂
Ten program jest dla Ciebie, jeśli:
– czujesz brak energii z jakiegoś powodu,
– zmuszasz się do pracy, bo nie widzisz w tym sensu lub czujesz się wypalona i zastanawiasz się czy na pewno wykonujesz pracę, do której zostałaś stworzona?
– Twoje ciało jest zaśmiecone zalegającymi w nim trudnymi w przeżywaniu, często nazywanymi negatywnymi (choć takie nie są), emocjami, myślami, które ściągają Cię w dół, zamiast wspierać
– czujesz, że chciałabyś coś z tym wszystkim o czym było powyżej, zrobić, jednak wciąż odkładasz to na wieczne jutro
– w głębi duszy chcesz doświadczać radości życia, witalności, poczucia, że masz dużo energii i że Twoje życie ma sens!
Tematy naszych spotkań warsztatowych i pracy własnej:
1. Wybaczanie jako uzdrawiająca moc. Uwalnianie energii.
2. Sprzątanie w domu i w sobie – oczyszczanie się z emocji.
3. Zdrowe jedzenie. Oczyszczanie ciała jako świątyni ducha.
4. Obserwacja głosu, czyli uważność na swoje emocje.
5. Akceptacja siebie.
6. Akceptacja sytuacji.
7. Asertywność – czym jest a czym nie jest.
8. Spełnianie marzeń, czyli siła wizualizacji i naszych wibracji.
9. Wdzięczność jako wzmocnienie ciała i ducha.
W czasie warsztatów skupimy się na części praktycznej i wsparciu grupy, będziemy dzielić się doświadczeniami i wykonywać różne zadania. To wszystko po to, by później każda uczestniczka mogła kontynuować pracę samodzielnie lub przy ewentualnej pomocy zamkniętej grupy facebookowej.
Przez cały czas trwania programu będziemy wzmacniać swoją mentalną i fizyczną energię witalną. Będziemy poznawać różne techniki i metody wpływania ciałem na umysł i umysłem na ciało. Również poprzez ruch i kontakt z naturą będziemy poprawiać swoją kreatywność, by móc jeszcze lepiej i pełniej tworzyć swoje nowe, bardziej szczęśliwe i spełnione życie. Będę zachęcać Cię do kontaktu z przyrodą, który dodatkowo będzie zmniejszał stres zgromadzony w Twoim ciele i zwiększał Twoją odporność i uważność.
Cena za te wszystkie rzeczy, poza wyjazdami, jest bardzo atrakcyjna, bo będzie to kosztowało 130 zł miesięcznie, przy wpłacie za całość do 5-go października, po tej dacie 150 zł miesięcznie.
Zapraszam Cię do tej głębokiej pracy i wspaniałej przemiany!
Gwarancją zarezerwowania miejsca jest zgłoszenie swojego udziału i wpłata na konto: 43 1140 2004 0000 3702 7633 6532.
Akademia rozpocznie swoją działalność przy zgłoszeniu minimum 10 kobiet.
Bądź z nami, jeśli chcesz odzyskać:
– energię życiową lub ją zwiększyć
– klarowność i poczucie sensu
– wiarę w siebie i pewność siebie
– radość z tego co robisz na co dzień
dołącz do programu. Przekonaj się jak to jest zacząć żyć z lekkością w ciele i w duszy!
Zgłoszenia: www.szlifierniaszczescia.pl lub szlifierniaszczescia@gmail.com
Organizator może odwołać warsztaty, jeśli nie zbierze się grupa minimum ośmiu kobiet.
W sytuacji odwołania warsztatów wykonawca zobowiązuje się do zwrotu dokonanej płatności.
Zapraszam bardzo serdecznie! 😊
Prowadząca:
Nazywam się Izabela Kostka-Skwarczyńska i jestem coachem, trenerką rozwoju osobistego, matematyczką, pasjonatką życia, radości i dostrzegania szczęścia… w chwilach, momentach, w sobie… Jestem założycielką i współtwórczynią Szlifierni Szczęścia.
Pomagam kobietom usunąć wszystko to, co je trzyma w miejscu, przełamywać blokady, by mogły żyć tak jak chcą. Wspieram je w tworzeniu nowego sposobu myślenia, by mogły osiągnąć to, czego pragną.
Posiadam Międzynarodowy Certyfikat Transforming Communication, jestem absolwentką UŁ Metody Wspierania Relacji Międzyludzkich – Life Coaching, ukończyłam także Psychologię dla coachów na UJ, kurs uważności i redukcji stresu Mindfullness MBSR oraz kurs Access Bars, uczyłam się Recall Healing od Gilberta Renaud. Jestem autorką warsztatów, m.in. „Przesuń Horyzont – obudź swoją MOC”, „Rezonans szczęścia”, „Na karuzeli życia”. Organizuję cykliczne spotkania dla dzieci Gimnastyka Umysłu. We współpracy z Fundacją MAK zorganizowałam Filmowy Kurort w Pasażu Róży współfinansowany ze środków Budżetu Obywatelskiego Miasta Łodzi. Stworzyłam i prowadzę Akademię Zdrowej i Szczęśliwej Kobiety. Współpracowałam także z Fundacją 11 Muz – Innowacje w Kulturze. Byłam prelegentką na festiwalach: PROGRESSteron, Łódź Miastem Kobiet, Kobieca Strona Łodzi, Ogólnopolskiej Kampanii Poznaj Coaching. Jestem partnerką ogólnopolskiej kampanii Dni Uczenia się Dorosłych 2019, dołączyłam do ogólnopolskiej akcji Dawka Wsparcia dla ludzi, których życie w czasie pandemii „wywróciło się do góry nogami”.
Wyznaję zasadę, że mózg człowieka ma nieograniczone możliwości. Dlatego ciągle się rozwijam. Kilka tygodni temu ukończyłam kurs czytania z Kronik Akaszy i jestem certyfikowaną konsultantką Akashic Vibe Integrity.
Prywatnie jestem matką całkiem dorosłego syna. Pasjonują mnie podróże dalekie i bliskie, a także te w głąb siebie. Uwielbiam wędrować po górach, wspinać się, pływać i szusować po ośnieżonych stokach. Ostatnio jestem miłośniczką QiGongu, a od września 2019 animatorką i szerzycielką slow joggingu. W tym roku, w czasie wakacji zakochałam się w pływaniu na desce SUP.
Zapraszam gorąco! 😊

Szczegóły

Data:
11 czerwca 2021
Godzina:
18:00 - 20:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce wydarzenia

Szlifiernia Szczęścia
Piotrkowska 3
Łódź, łódzkie Polska
+ Google Map

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*