NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Kobieta Petarda

5 października 2019 | 10:00 - 13:00

Paulina Smaszcz-Kurzajewska będzie wspierać i motywować do działania kobiety w Łodzi

 

Kim jest KOBIETA PETARDA? Dlaczego chce żyć i pracować, by spełniać swoje oczekiwania? Jak ma poradzić sobie z przeciwnościami codzienności? Jak połączyć życie zawodowe z prywatnym? Jak zaplanować karierę, by nie utonąć w obowiązkach? Już 5 października w Łodzi, w hotelu Vienna House Andel’s, Paulina Smaszcz-Kurzajewska, razem z zaproszonymi ekspertami, będzie inspirować panie do odkrywania własnego potencjału.

 

Szkolenie KOBIETA PETARDA! jest adresowane do wszystkich kobiet, aby pobudzić ich kreatywność i siłę do działania, wzmocnić wiarę w siebie oraz nauczyć podejmowania decyzji w zgodzie z własnymi potrzebami. Spotkanie poprowadzi Paulina Smaszcz-Kurzajewska – szkoleniowiec, trener zmiany i mentorka, która pracuje z paniami w różnym wieku z całej Polski.

 

W trakcie życia poznałam osoby – mentorów i mentorki, tzw. pomocne dłonie i konstruktywnych krytyków, które pomagały mi w sprawach nie tylko zawodowych, ale również prywatnych. Chcę dawać kobietom wsparcie, by odwdzięczyć się za to, co dobrego przyniósł mi los. Doradzać im, jak osiągnąć we współczesnym świecie chaosu, nadmiaru i braku autorytetów, szczęście, spokój i spełnienie. Podczas szkolenia opowiadam o swoich doświadczeniach, które mnie ukształtowały jako kobietę, żonę, matkę, przyjaciółkę, pracownika i dyrektora – mówi Paulina Smaszcz-Kurzajewska.

­­

Ideą szkolenia jest dzielenie się wiedzą i doświadczeniem oraz integracja środowiska kobiet. W definicji autorki spotkania, KOBIETA PETARDA jest proaktywna, niezależna, świadoma mocnych i słabych stron. Stale poszerza swoją wiedzę. Dba o samopoczucie psychiczne i fizyczne. Wybacza sobie błędy, a z porażek wyciąga wnioski na przyszłość. To tylko niektóre z zasad omawianych podczas wydarzenia.

 

Motorem napędowym do stworzenia szkolenia specjalnie dla pań były wnioski z badań Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej, które przeprowadziła do doktoratu na temat kobiet w połowie biegu życia u schyłku polskiej transformacji systemowej.

 

Z jednej strony, przez ostatnie prawie 18 lat mojej działalności szkoleniowo-trenerskiej, zwróciłam uwagę, że kobiety są niesamowicie wykształcone, ambitne, wielozadaniowe, chętnie chłoną wiedzę. Natomiast z drugiej, moje badania pokazały, że pomimo tych zalet, dalej nie wierzą w siebie i mają zaniżone poczucie własnej wartości. Potrzebują potwierdzenia z zewnątrz, że są mądre, dobre w tym, co robią, a przecież każda z nich jest po prostu wyjątkowa, tylko musi być tego świadoma – przyznaje Paulina Smaszcz-Kurzajewska.

 

W programie szkolenia KOBIETA PETARDA! autorka przewidziała tematy dotyczące różnych sfer życia, m.in. budowania marki osobistej, planowania kariery, radzenia sobie z krytyką, relacji damsko-męskich oraz work-life balance.

 

Stałym punktem szkolenia jest również wizyta gości specjalnych. Uczestniczki spotkania w Łodzi w sobotę, 5 października, czeka trening rozwoju osobistego metodą Structogram mózgu, który przeprowadzi Anna Urbańska – master trener Structogram. W planie jest także sesja pytań i odpowiedzi z udziałem mecenasa Marcin Mroza. Przekaże informacje oraz obecny status strony prawnej, jak poradzić sobie z zabezpieczeniem i walką o własność intelektualną w biznesie.

 

Spotkanie rozpocznie się o godz. 10:00 i potrwa do godz.13:00. Miejscem szkolenia będzie hotel Vienna House Andel’s (ul. Ogrodowa 17), który znajduje się w budynku dawnego zakładu tkackiego na terenie Manufaktury – największego w Łodzi centrum handlowo-usługowo-rozrywkowego. Partnerzy wydarzenia: salon mody Marella, L’Oréal Kérastase, salon optyczny BrylOOwnia, Cukiernia Sowa, kwiaciarnia Bloom Box.

 

Sprzedaż biletów na szkolenie trwa do 4 października. Koszt uczestnictwa wynosi 250 zł. Zapisy oraz szczegóły odnośnie wydarzenia są dostępne na stronie https://paulinasmaszczkurzajewska.com, w zakładce Aktualności.

 

Łódź to drugie miasto, w którym odbędzie się szkolenie KOBIETA PETARDA!. Na spotkanie w Poznaniu w czerwcu przybyło ponad 100 kobiet – w różnym wieku, o odmiennych doświadczeniach życiowych oraz na innych etapach kariery zawodowej.

 

Do końca roku Paulina Smaszcz-Kurzajewska planuje odwiedzić panie w Katowicach, Krakowie i Warszawie.

 

 

 

PROGRAM SZKOLENIA KOBIETA PETARDA!

 

10.00 – 11.30 | KOBIETA PETARDA!, Paulina Smaszcz-Kurzajewska – autorka szkolenia, trener zmiany, mentorka; www.paulinasmaszczkurzajewska.com

 

11.30 – 11.50 | trening STRUCTOGRAM®, Anna Urbańska – Master Trener STRUCTOGRAM® Polska, neurocoach; www.3kolorymozgu.pl

 

11.50 – 12.10 | Jak poradzić sobie z zabezpieczeniem i walką o własność intelektualną w biznesie? Informacje i obecny status strony prawnej, Marcin L. Mróz – radca prawny

 

12.10 – 12.20 | wspólne wyjście na spotkanie z ekspertkami wizerunku biznesowego do salonu mody Marella (w galerii handlowej Manufaktura)

 

12.20 – 13.00 | indywidualne konsultacje z ekspertkami wizerunku biznesowego salonu mody Marella

 

Szczegóły

Data:
5 października 2019
Czas:
10:00 - 13:00
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce

Hotel andel’s
Drewnowska 58
Łódź, łódzkie Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
https://www.viennahouse.com/index.php?id=956&L=4

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*