Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Freestyle is the KIJ – Vol.3 Party&Jam

Maj 21 | 19:00 - 23:59

Freestyle is the KIJ – Vol. 3!

Po przeudanych dwóch edycjach i niesamowitym odezwie od Hip-Hopowej społeczności uderzamy po raz trzeci! Cieszy nas wielce, że kultura tańca i koła broni się u nas świetnie. Więc…

Zapraszamy bardzo serdecznie i cieplutko wszystkich zajawkowiczów sztuki Hip-Hop Freestyle Dance na najświeższy tego typu cykliczny Jam w Łodzi! Każdego miesiąca w klubie KIJ będzie wydarzać się niezwykłe spotkanie. Zbierać się będziemy na grupowe bujanie, skillów testowanie, ziomeczków poznawanie, wiedzy wymienianie i dresiwem parkietu zamiatanie.

Swoje tańce uprawiać można będzie w formach i miejscach przeróżnych lecz główną atrakcją wieczoru będą zmagania w kole na zmodyfikowanych zasadach King of the Cypher (Szczegóły na miejscu). Wymiany w kołach pozwolą nam wyłonić 4 najlepszych graczy na Jam’ie, którzy będą zmagać się w battlach o główną nagrodę czyli wpis na KIJ. Przedmiot ten będzie świadectwem najlepszych tancerzy którzy zawitali na Jamie, niosąc im splendor i szacun na dzielni. Pozostawać on będzie między każdą edycją w klubie, a patrzący na niego imprezowicze będą go podziwiać i głowić się kim są te wspaniałe niewiasty i mężni panowie, którzy się na nim znaleźli. Sędziują – Wszyscy Chętni.

Po wszystkim (koło 21.30) party w klimatach Hip-Hop, R&B,Funk!

Grać dla Was będą przeróżni Dj’e, muzycy, beatmeakers, którzy też przyszli na Jam dać upust swoim artystycznym fanaberiom.

Line up na tą edycje:

SOON

Tax:

Jam’ujący- 5 PLN
Widownia – Free

Start – 19.00
Warm-up – 19.00 – 19.45
Cypher – 19.45 – 20.45
Battle – 20.45 – 21.30
Party – 21.30 – ???
P

Szczegóły

Data:
Maj 21
Czas:
19:00 - 23:59
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce

Klub Kij
Jaracza 45
Łódź, łódzkie Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/kazdykijmadwakonce/