NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

https://www.facebook.com/dietetyknowezycie

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Kizi Mizi Party – Pink Tantra Flow – dla singli

20 października 2019 | 17:00

Kizi Mizi Party (dla singli+ otwarte relacje)

Otwórz swoje zmysły, umysł i serce na przepływ, na doświadczenie świadomego uważnego dotyku, czystej miłości, bezwarunkowości, zaufania, odwagi o bycia sobą wyrażania siebie, uważności na siebie i na drugiego człowieka, dając mu prawo do bycia kim jest, nie wiążąc , . Świadomego dotyku, z poziomu otwartości serca, uważności, który jest w stanie zdziałać cuda.

Grażyna Arendt -Taniec Wolność Miłość -www.GRAGA.pl zaprasza Cię na otwierające, bezpieczne i przyjemne doświadczenie przepływu miłości, serdeczności, ciepła, uzdrawiania, harmonizacji ciała umysłu i duszy poprzez świadomy dotyk i intencję.

W bezpiecznej przestrzeni będziesz mógł doświadczyć:
-świadomego dotyku
-spokoju i relaksu
-otwartości serca
-praktyki uważności poprzez ciało i zmysły
-oswoisz, a być może trwale oczarujesz to czym jest współczesna tantra
-medytacji poprzez dotyk i oddech
-akceptacji i swobody wyrażania siebie
-poczucia wspólnoty i akceptacji,
-dbania o swoje granice i tworzenia bezpiecznej przestrzeni
-swobodnego wyrażania siebie
-poszerzenia samoświadomości, czyli tego co daje tantra

Na warsztat zapraszamy każdego: singli, ludzi żyjących w otwartych relacjach, wszystkie Piękne Istoty niezależnie od relacji, orientacji i płci. Wydarzenie jest skierowane do osób pełnoletnich.
Warsztat muska o podstawy praktyki tantry i jest wspaniałym fundamentem posmakowania filarów tantry otwartego serca. To Ty sam decydujesz swobodnie eksplorować tyle, ile chcesz i co jest w zgodzie z Tobą.

3 godziny! doświadczania, otwartości serca ,płynięcia, przyjemności, medytacji:)
Przytulania dotyku, płynięcia za doświadczaniem w przestrzeni serca. Liczy się intencja czysta życzliwa troskliwa, miłująca , bezwarunkowo akceptująca , pełna szacunku i miłości do innej istoty. Otwartość serca , bezpieczeństwo. Przyjdź doświadcz daj się poprowadzić sercu 🙂

Czym jest Tantra?
Tantra to sztuka świadomego doświadczania życia i wszystkich jego aspektów. To ścieżka duchowego rozwoju, praktyka prowadząca do uzyskania transcendentalnej jedności. Tantra jest drogą transformacji zakorzenioną w tradycjach szamańskich i praktyce Yogi. To świadome bycie, doświadczanie, które jest transcendentalnym przeżyciem. Doświadczaniem chwili siebie i drugiego człowieka ponad czasem. Tantra to łączenie się ze Źródłem.
żródło: www.graga.pl/tantra-3/

kiedy: 20.10.19 niedziela, 17:00-20:00
———————————————————
CENY BILETÓW:
Early bird : bezzwrotna wplata 45 zl do 12.10.19
Normalna:koszt warsztatu 50zł, miejsce rezerwuje oplata 20zł.
W dniu warsztatu przed wejsciem: bez wcześniejszej rezerwacji 60 zl.
——————————————————————
Wymagane zapisy przez formularz lub sms!
https://goo.gl/forms/lk6Z8Ji5U6SFAYRB2
GDzie : Big BAng Studio

Osoby biorące udział w warsztacie otzymują 30% zniżki na spotkanie indywidualne do realizacji w przeciągu 2 m-cy, w ramach oferty indywidualnej www.GRAGA.pl w tym: hipnozy, bioenergoterapii, pracy z bliskością, ciałem oddechem, redukcji stresu, medytacji relaksacji i usług terapeutycznych. www.graga.pl

3 h warsztatu – czystego miziania 🙂
Uczestnicy proszeni są o założenie komfortowego swobodnego stroju.
Praktyka w ubraniu. Brak nagości.
Sam stawiasz granice, biorąc odpowiedzialność za własne doświadczenie.
Podczas warsztatu obowiązuje całkowity zakaz spożywania i bycia pod wpływem alkoholu lub innych środków zmieniających świadomość.
Serdecznie zapraszam na spotkanie ze sobą i drugim człowiekiem poprzez świadomy dotyk – powolny, pełny uwagi i miłości uzdrawiający klimat przestrzeni doświadczania, którego być może nigdy wcześniej nie doświadczyłeś.
Serdecznie zapraszam. Do zobaczenia.

Wydarzenie kierowane jest do osób pełnoletnich: wszystkich Pięknych Istot, singli, a także osób żyjących w otwartych/ poliamorycznych relacjach,wszystkich otwartych na doświadczanie.

nie odpowiednie dla dzieci i par stricte pragnących pracować tylko i wyłącznie ze sobą. Dla Waszego komfortu praktyki.Pary monogamiczne serdecznie zapraszam na Warsztaty Prawdziwej Bliskości dla Par 🙂

Grażyna Arendt – mistrzyni naturopatii, dyplomowana bioenergoterapeutka, hipnotyzerka, coach, pasjonatka tantry i medytacji w ruchu. Miłośniczka doświadczania życia i rozwoju osobistego, prowadzi regularne zajęcia z pracy nad samoświadomością poprzez ciało, oraz pracy z emocjami poprzez ruch, a także cykliczne warsztaty weekendowe. Pracując na co dzień indywidualnie głownie z osobami pragnącymi poprawić jakość swojego życia, w tym także z osobami uzależnionymi,współuzależnionym i DDA. Jest członkiem Cech Naturopatów i Hipnotyzerów
Więcej o mnie: www.graga.pl

Zapraszam kilka minut wcześniej. drzwi zamykamy o godz 17

Szczegóły

Data:
20 października 2019
Godzina:
17:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce wydarzenia

Big Bang Studio
Piłsudskiego 135 budynek B wejście B2 I piętro
Łodź, łódzkie Polska
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*