NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Kino Kobiet na Dzień Kobiet

11 marca | 18:30 - 21:30

Kino Kobiet na Dzień Kobiet

Bo miłe wydarzenia najlepiej świętować w babskim gronie!

A bez wątpienia Dzień Kobiet jest okazją do wspólnej fety. Zapraszamy wszystkie Panie do świętowania tego dnia na seansach Kina Kobiet w sieci Kin Helios w Łodzi.

Marcowy seans odbędzie się:

11 marca o godz. 18:30

Pokażemy ciepły, zabawny, ale i wzruszający film „Pojedynek na głosy”. To historia kobiet, żon wojskowych które, aby tchnąć w życie trochę radości zakładają amatorski chór. Na jego czele stają dwie skrajne osobowości: zasadnicza Kate oraz zbuntowana Lisa.

Film „wchodzi do kin” dopiero pod koniec kwietnia, więc macie okazję, Drogie Panie, zobaczyć go na długo przed premierą, jako pierwsze „widzki” w Polsce.

Oto zwiastun filmu: https://www.youtube.com/watch?v=ITFIiMWwoQM

 

Poza filmowymi emocjami (jak co miesiąc) na Kinie Kobiet nie zabraknie konkursów z nagrodami.

A jeżeli na seans zabierzecie ze sobą grupę przyjaciółek, sąsiadek, koleżanek z pracy – za bilety na Kino Kobiet zapłacicie mniej.

  

FILM: „POJEDYNEK NA GŁOSY”

Opis filmu: Życie kobiet w bazie wojskowej do łatwych nie należy, szczególnie kiedy ich partnerzy wyjeżdżają na misję. Żyją samotnie, w ciągłym niepokoju, czekając na powrót mężów i synów. Aby tchnąć w swoje życie nieco radości, kobiety organizują amatorski chór. Na jego czele stają dwie skrajne osobowości: zasadnicza i uzależniona od telezakupów Kate oraz zbuntowana i rozrywkowa Lisa.

Obie mają zupełnie różne pomysły na repertuar i rywalizują o sympatię zespołu. Kate to miłośniczka znanych klasyków, Lisa natomiast czerpie inspiracje z pierwszych miejsc list przebojów. Ich wzajemne uszczypliwości i sprzeczki zdają się nie mieć końca. Nieoczekiwanie chór zostaje zaproszony na występ w Royal Albert Hall w Londynie. Tymczasem próby są wciąż chaotyczne. Jeśli Kate i Lisa nie znajdą wspólnej nuty porozumienia, występ może być zagrożony.

 

Cena biletu: 25,90 zł, grupowy 21,00 zł

Sprawdź kiedy bawimy się w Twoim mieście

i kup bilet na ten seans!

 

Szczegóły

Data:
11 marca
Czas:
18:30 - 21:30
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:
,

Miejsce

Kino Helios Sukcesja
Al. Politechniki 1
Łódź, łódzkie Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
https://www.helios.pl/47,Lodz/StronaGlowna/