NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

https://www.facebook.com/dietetyknowezycie

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Karnawałowe Malowanie z Przestrzeni Serca – Mandale

9 lutego | 18:00 - 20:00

Kochani, w związku z wieloma zapytaniami o inny termin warsztatu Malowania z Przestrzeni Serca, postanowiłam zorganizować to wyjątkowe spotkanie 30-go grudnia.
Dlaczego? Bo okres końcoworoczny to czas refleksji, przemyśleń, podsumowań, nowych planów, postanowień. I właśnie w tym czasie dobrze jest zatrzymać się na chwilę i wsłuchać we własne serce, we własne tęsknoty, pragnienia, marzenia… Pobyć ze sobą w uważności i czułości dla siebie. Warto również w tym czasie, poprzez inne niż dotychczas zachowania, zwrócić uwagę na te części siebie, które do tej pory były uśpione…
Zachęcam Cię do twórczego działania! Do działania z Przestrzeni Serca! Do tego byś zauważyła/ł to, co być może było do tej pory zakryte przed Tobą. Dlatego jeśli to czytasz, to już jest pierwszy znak i jeśli to przemawia do Ciebie i szukasz wyjątkowego sposobu na to, by spędzić koniec roku, to zapraszam Cię na warsztat: Malowanie z Przestrzeni Serca – Mandale. Możesz dodatkowo ten warsztat dedykować sobie lub komuś. Co to znaczy? Podarujesz sobie czas w ten wyjątkowy, kończący rok wieczór i stworzysz jedyny w swoim rodzaju, niepowtarzalny prezent, którym możesz obdarować siebie, a być może – kogoś Ci bliskiego.
Warsztat Malowania z Przestrzeni Serca to czas, w którym uwolnisz i przelejesz na płótno to, co jest głęboko w Tobie. Jeśli to czytasz, to znaczy, że ta wiadomość jest dla Ciebie. ❤
Malowanie z Przestrzeni Serca to cudowny czas połączenia się z tym, co jest głęboko w Tobie. Właśnie w Twoim 💗 To wsłuchiwanie się w to, co w danej chwili jest dla Ciebie ważne i przelewanie tego na płótno. Być może już nie raz to czułaś/eś, ale nie miałaś/eś okazji spróbować jak to jest, bo nie było pod ręką farb, pędzli, płótna…
Zapraszam Cię zatem do Szlifierni Szczęścia, gdzie to wszystko będzie czekało na Ciebie przygotowane. Zapraszam do tego, byś podarowała/ł sobie niezwykły prezent w postaci swoistej podróży wgłąb siebie, bycia ze sobą w inny niż zazwyczaj sposób. Gorąco zachęcam do tego, bo to niesamowita przygoda! 🍀
W tym doświadczeniu zmierzysz się również z pracą nad Twoją uwagą, by być prawdziwie w tu i teraz. Przekonasz się też jak malowanie mandali wspaniale odpręża Cię i relaksuje, odsuwając wszelkie myśli na bok. Poza tym pobudzisz także swoją kreatywność. A kiedy będziesz podziwiać swoją już gotową i obłędnie piękną mandalę, poczujesz spokój, równowagę i harmonię. Gorąco zachęcam Cię do tego eksperymentu. 💗
Kiedy znajdziesz się w Polu Serca, poczujesz co do Ciebie przemawia, co Cię porusza i jest dla Ciebie ważne. Przekonaj się jakie to proste i ile daje przyjemności! Zobacz siebie, uwolnij się od wszelkich ograniczeń i popłyń dalej. Otwórz siebie, swoją przestrzeń do kreacji i zacznij tworzyć bez skrępowania! Odkryj to, co było i jest w Twoim Sercu. Dzięki temu powstanie najczystsza forma – Twój wspaniały obraz, obraz prawdziwego JA.
💗🍀
Jak będzie wyglądał warsztat:
– omówienie technik malowania
– wprowadzenie w Przestrzeń Serca
– utrzymywanie stanu „bycia” w Polu Serca
– malowania na płótnie.
UWAGA:
Przynieś ze sobą ubranie, którego nie będzie Ci szkoda zachlapać farbą
My gwarantujemy blejtramy, farby, pędzle i inne akcesoria potrzebne do tworzenia.
Zapraszamy bardzo serdecznie!
Kiedy:
09.02.2023 (czwartek) godz.18.00 – 20.30
Czas trwania: 2,5 h
Gdzie: Szlifiernia Szczęścia, Piotrkowska 3,
domofon 18
Zgłoszenia:
szlifierniaszczescia@gmail.com lub: https://szlifierniaszczescia.pl/warsztaty/
Cena: 129 zł
Przedpłatę 40 zł proszę przesyłać na konto:
43 1140 2004 0000 3702 7633 6532
W tytule przelewu proszę podać nazwę warsztatów.
Wydarzenie odbędzie się, jeśli zbierze się grupa 6-ciu osób.
Jeśli masz jakieś pytania – napisz na w/w adres lub zadzwoń: 501 637 332
Prowadząca:
Nazywam się Izabela Kostka-Skwarczyńska i jestem certyfikowanym coachem, trenerką rozwoju osobistego, matematyczką, praktykiem Access Bars, konsultantką Kronik Akaszy, ukończłam II stopień uzdrawiania energią Reiki.
Jestem pasjonatką życia, radości i dostrzegania szczęścia w chwilach, momentach, w sobie…
Jestem założycielką i współtwórczynią Szlifierni Szczęścia oraz Akademii Zdrowej i Szczęśliwej Kobiety.
Moją misją jest inspirować kobiety, tak aby żyły pełnią życia. Pomagam kobietom usunąć wszystko to, co je trzyma w miejscu, przełamywać blokady, by mogły żyć tak, jak chcą. Wspieram je w tworzeniu nowego sposobu myślenia, by mogły osiągnąć to, czego pragną. Wspomagam zapracowane kobiety, by mogły odzyskać równowagę psychofizyczną i czuć szczęście każdego dnia.
Jestem dość żywiołową, radosną i głęboko czującą coachką, która mocno wierzy w cud życia.
Oferuję Life&Wellness Coaching, zarządzanie stresem oraz warsztaty i medytacje wzmacniające Kobiety.
Pracuję z klientami indywidualnymi, grupami oraz instytucjami.
Korzystając ze swego bogatego doświadczenia, szanuję indywidualność każdej osoby.
W pracy coachingowej pomagam innym wyjść poza ich uwarunkowania, czyli wciąż poszerzać tzw. strefę komfortu i wynieść na światło dzienne to, co mają w sobie najlepszego.
W swoich działaniach łączę coaching z uważnością, medytacją, ugruntowaniem, technikami samopoznania oraz metodami oddechowymi. Dzielę się swoimi unikalnymi rozwiązaniami pozwalającymi odnaleźć równowagę między pracą a życiem prywatnym.
Wykorzystuję również techniki relaksacyjne dla ciała i umysłu, Access Bars, Reiki, zdrowe odżywianie i jogę. Dodaję odwagi i motywacji, która daje kobietom impuls do rozpoczęcia zmiany i do wzięcia odpowiedzialności za swoje życie.
Posiadam Międzynarodowy Certyfikat Transforming Communication, jestem absolwentką UŁ Metody Wspierania Relacji Międzyludzkich – Life Coaching, ukończyłam także Psychologię dla coachów na UJ, kurs uważności i redukcji stresu Mindfullness MBSR. Jestem certyfikowaną nauczycielką jogi kundalini.
Uczyłam się Recall Healing od Gilberta Renaud, Jestem zapraszana do mediów jako ekspert w temacie szczęścia (TVP3 Łódź, TV Ret-Sat, Radio Łódź, Studenckiego Radia Żak).
Prywatnie – jestem matką dorosłego i samodzielnego już Janka, szczęśliwą partnerką w długoletnim związku. Kocham góry, jedzenie hinduskie, podróże dalekie i bliskie, szczególnie te samotne. Uwielbiam czytać, rozmawiać z ludźmi, rozwijać się. Spełniam swoje marzenia. Ostatnio pasjonuje mnie deska SUP i joga kundalini.
Zapraszam Cię do mojej przestrzeni połączonej z przestrzenią ciszy, śpiewu ptaków, harmonii z naturą, czułej obecności dla siebie i innych, gdzie doświadczasz jeszcze głębiej siebie i innych w sobie.
Zapraszam Cię serdecznie! 💗🍀

Szczegóły

Data:
9 lutego
Godzina:
18:00 - 20:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce wydarzenia

Szlifiernia Szczęścia
Piotrkowska 3
Łódź, łódzkie Polska
+ Google Map