NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

https://www.facebook.com/dietetyknowezycie

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Juwenalia Politechniki Łódzkiej 2018

4 czerwca 2018 - 9 czerwca 2018

Bezpłatnie

Poniedziałek – 04.06

19:00 Juwenaliowy Wieczór ze Stand-upem „Wstań, powiedz: nie jestem sam”
…albo przyjdź 4 czerwca i posłuchaj, co powiedzą inni podczas II edycji Juwenaliowego Wieczoru Stand-upowego!
Zapraszamy wszystkich entuzjastów dobrej zabawy, ciętej riposty, tematów tabu i czarnego humoru.Gwiazdami wieczoru będą: Juliusz Sipika – „Najbardziej znany wśród nieznanych łódzkich stand-uperów. Posiada telefon komórkowy marki Nokia oraz krzywy kręgosłup…..moralny.”Paweł Chałupka – Jak sam o sobie skromnie mówi: „Jestem Paweł i uprawiam stan-up w piwnicach.” Przyjdź, posłuchaj, a na pewno nie pożałujesz!

​Nie może Was zabraknąć!

Miejsce: Kręgielnia Król Kul, Aleja Politechniki 1, Łódź 93-590, CH Sukcesja
» Link do wydarzenia na Facebooku
Kontakt: s.odwazny@samorzad.p.lodz.pl

Wtorek – 05.06

12:30 Bieg na orientację Nie możecie doczekać się juwenaliowych koncertów? Z pewnością wysłuchanie wszystkiego, co dla Was przygotowaliśmy będzie wymagało dobrej kondycji.
Dlatego przygotowaliśmy wydarzenie, w którym możecie sprawdzić, w jakiej jesteście formie i ile wiecie o naszej uczelni, i nie tylko o niej. Zapraszamy do wzięcia udziału w biegu na orientacje, podczas którego będziecie musieli w jak najkrótszym czasie odwiedzić wszystkie stacje zlokalizowane na kampusach PŁ i rozwiązać czekające tam zadania.
Dla tych, którzy podołają temu wyzwaniu w jak najkrótszym czasie czekają atrakcyjne nagrody!
Zapraszamy w Juwenaliowy wtorek 05.06.2018 do SDS, pamiętajcie o wcześniejszym uzupełnieniu formularza zgłoszeniowego. I śledzenia wydarzenia na oficjalnym fanpage Juwenalia Łódzkie.» Regulamin biegu na orientacjęMiejsce: Kampusy Politechniki Łódzkiej, start i meta SDS
Kontakt: z.kajzer@samorzad.p.lodz.pl

Środa – 06.06

13:00 Zmagania Wydziałów Zmagnia Wydziałów to nieodzowny element Juwenaliowego tygodnia na Politechnice Łódzkiej. Podczas tego wydarzenie studenci oraz pracownicy naszej uczelni mogą wziąć udział w rywaliacji między wydziałami wypełnionej mnóstwem śmiechu i humoru. Zmagania składają się z wielu konkurencji o niecodziennym charakterze, gdzie uczestnicy muszą zarówno wykazać się kreatywnością, jak i sprawnością fizyczną. Zmagania Wydziałów są idealnym wydarzeniem do integracji jednostki, a wspólnie wypracowane zwycięstwo przynosi niezmierną satysfakcję uczestnikom.

Miejsce: Kampus B Politechniki Łódzkiej

21:00 Wielkie Grillowanie i Turniej Flanek Ahoj kamracie! Zbieraj swoją piracką załogę i przybywaj na turniej flanek polączony z wielkim grillowaniem. Dobre piwo,wyśmienite jedzenie, zaciekła rywalizacja i świetne towarzystwo, to wszystko znajdziesz jeśli tutaj się pojawisz. Każdy student Politechniki Łódzkiej może wziąć udział w turnieju ze swoją drużyną i walczyć o tytuł mistrza flanek.

Miejsce: Plac rozrywki za III DS Osiedla Akademickiego PŁ

Czwartek – 07.06

12:00 Finał Siatkówki Wielkiego Turnieju Osiedla Wielki Turniej Osiedla to coroczne rozgrywki między studentami mieszkającymi w Domach Studenckich. Finałem wszystkich zmagań trwających kilka miesięcy jest Turniej Siatkówki.

Miejsce: Sala gimnastyczna Wydział Biotechnologii i Nauk o Żywności

22:00 Klubowe Juwenalia W czwartkowy wieczór przy klubowych rytmach zostaniemy wprowadzeni w muzyczny klimat podczas Oficjalnego Rozpoczęcia Juwenaliów Politechniki Łódzkiej 2018.

Miejsce: Lordi’s Club, ul. Piotrkowska 102

Piątek – 08.06

15:00 Pochód i Scenki Juwenaliowe Domów Studenckich Tradycyjnie w piątek odbędzie się pochód, który wyruszy spod Rektoratu Politechniki Łódzkiej i przejdzie ulicami Skorupki, Radwańską i al. Politechniki. Podczas pochodu Domy Studenckie zaprezentują scenki o tematyce juwenaliowej. Najbardziej kreatywne występy, które zachwycą jury, otrzymają nagrody!

Miejsce: Start spod Rektoratu Politechniki Łódzkiej

20:15 Koncerty: Miejsce: Kampus B Politechniki Łódzkiej
PKS
Normalsi
???
Dwa Sławy
???

Sobota – 09.06

12:00 Śniadanie Juwenaliowe Startujemy z nową tradycją śniadanie juwenaliowe. Wydarzenie znane z innych uczelni wkracza na nasz tydzień atrakcji. Przygotuj swój koc, dobry humor oraz miejsce na zupę, która zapewni energię od rana. Czas umili dobra dawka pozytywnej muzyki oraz konkursy i niespodzianki. Widzimy się na placu rozrywki za III DS osiedla akademickiego PŁ, START 12:00!

Miejsce: Plac rozrywki za III DS Osiedla Akademickiego PŁ

20:15 Koncerty: Miejsce: Kampus B Politechniki Łódzkiej
PKS
???
VNM
???
DJ Hazel

Szczegóły

Początek:
4 czerwca 2018
Koniec:
9 czerwca 2018
Koszt:
Bezpłatnie
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Miejsce wydarzenia

Kampus Politechniki Łódzkiej
Żeromskiego 116
Łódź, łódzkie 90-924 Polska
+ Google Map
Zobacz stronę Miejsce wydarzenia

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*