NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

https://www.facebook.com/dietetyknowezycie

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Voda

28 lipca | 18:00 - 20:00

VODA wraca do Łodzi! Piękny to tytuł wydarzenia, natomiast prawdą jest, że po 6. latach Voda ponownie wystąpi w Łodzi już 28 lipca o godzinie 18:00
Co więcej!!!
Muzycy zespołu poprowadzą po koncercie kolejny odcinek cyklu Jazz na leżakach grając dla was standardy jazzowe!!!
Zapraszamy serdecznie
28 lipca 2022
18:00 Tiki-j Bar
Jaracza 45 (wejście od POW)
Strona oficjalna zespołu:
www.vodatrio.pl
VODA to oryginalne trio założone przez Radka Kopcia w 2014 w Krakowie. Zespół wywodzący się z muzyki rockowej dosyć szybko zadziwił słuchaczy swoim debiutem ONERARE (Aedificium 2015), który zawierał dosyć zróżnicowane, ambitne kompozycje i ukazał horyzont, w kierunku którego w przyszłości Voda miała dążyć.
Zespół podkreślił swoje mocne znaczenie na rynku drugim krążkiem AMPHIBIA (Aedificium 2019). Jego utwory powstały podczas licznych tras koncertowych (Voda zagrała dotychczas setki koncertów w kraju, Słowacji, Czechach, Niemczech, Litwie i Wielkiej Brytanii).
Zadziwiające, że właśnie muzyka Amphibii otworzyła drogę do radia, które chętnie prezentowało to, co Voda nam proponowała.
Także podczas pandemii zespół nie dał za wygraną. Postanowił zagrać a potem wydać dla fanów koncert w krakowskim Dworku Białoprądnickim. Podczas niego zaprezentował się on w trochę akustycznej formie – m.in. z kontrabasem i fortepianem zamiast gitar!
Parallaxis ukazał się w 2020 roku nakładem Aedificium. W 2021 roku trio, które znów gra w najbardziej kojarzonym przez fanów składzie z Piotrkiem Skrzyńskim i Michałem Marcem pojechało na ostatnią jak narazie europejską trasę Niemcy-Holandia- Belgia a zaraz potem nagrało najnowszą EPkę wydaną 22022022, co zapowiada czwarty długogrający album jeszcze tego lata!!!

Szczegóły

Data:
28 lipca
Godzina:
18:00 - 20:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce wydarzenia

KIJ – multitap bar
Jaracza 45
Łódź, łódzkie Polska
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*