NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Daydream / Wystawa fotografii + koncert zespołu Prześwit

12 grudnia 2019 | 19:00 - 21:00

Zapraszamy na wernisaż wystawy “Daydream” autorstwa Krzysztofa Wasylkowskiego w Foto Cafe 102 w Łodzi.

“Projekt Daydream pokazuje to, co niewidzialne. Teoretycznie jest uchwyceniem ruchu światła, namalowanego w czasie. Autor steruje kolorem i decyduje, co jest widoczne, a co nie. Zaprzyjaźnia się z techniką malowania światłem od roku. Projekt jest wizją innych wymiarów, aury, magii, mistycyzmu, duchów, marzeń, mojej i Twojej wyobraźni. Nigdy do końca nie wiesz co jest na zdjęciu. Statyczny kadr jest malowany świetlnymi pędzlami i powstaje w przeciągu parudziesięciu sekund. To nie są efekty dodane programowo. Wy też możecie zostać pomalowani. Z każdego wypływa inne światło.”
Tutaj możecie podejrzeć jak wygląda projekt:
https://tinyurl.com/Daydream-project

Otwarciu wystawy towarzyszyć będzie koncert zespołu Prześwit! Start koncertu: 19:30, wstęp wolny.


Krzysztof Wasylkowski nie skończył żadnej artystycznej szkoły i nie kształcił się w tym kierunku. Pracuje z kolorami i światłem. Prowadzi psychodeliczną markę odzieżową Psy_wear i tworzy dekoracje techniką tie-dye, którymi ozdabia psytrancowe festiwale. Prowadzi różne eksperymentalne projekty fotograficzne. Tworzy wizualizacje, które w przyszłości będziecie mogli oglądać wyświetlane na skrzydłach “Fraktalnej Serafiny” i ciałach ludzi. Wspólnie z Magda Dolata prezentował instalację z performencem “TecHuman” podczas tegorocznej edycji Light Move Festival w Łodzi.


Duet Prześwit tworzy muzykę ambientową, improwizowaną, często sięgającą do muzyki świata. Istnieje od 2018 roku i od tamtego czasu intensywnie koncertuje w całym kraju. Ich kompozycje są oniryczne, eklektyczne, zaskakują niespodziewanymi rozwiązaniami i plastyczną, zmienną formą. Prześwit stara się znaleźć balans pomiędzy melodią, harmonią, a chaosem.


Wernisaż: 12.12.2019r.
Godzina: 19:00
Miejsce: Foto Cafe 102
ul.Piotrkowska 102

Koncert zespołu Prześwit: 19:30

Czas trwania wystawy: 12.12 – 08.01.2020r.

Szczegóły

Data:
12 grudnia 2019
Czas:
19:00 - 21:00
Wydarzenie kategorie:
,
Wydarzenie Tagi:

Miejsce

Foto Cafe 102
Piotrkowska 102
Łódź, łódzkie Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/Foto102/