Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

JAKOŚ CZY JAKOŚĆ? I Forum dla edukacji kulturalnej w Łodzi

Listopad 18 | 08:00 - 17:00

JAKOŚ CZY JAKOŚĆ?

I Forum dla edukacji kulturalnej w Łodzi

Data: 18 listopada / poniedziałek
Godzina: 8:00-17:00

Opis: Jakoś czy jakość? I Forum dla edukacji kulturalnej w Łodzi

Hasło LUDZIE → ODWAGA → DZIAŁANIA → ZWIĄZKI opisuje charakter Programu opartego na dialogu sztuki, kultury, oświaty i samorządu, w wyniku którego wspólnie realizowane będą przez twórców kultury, ekspertów, animatorów, artystów, pedagogów i urzędników odważne, twórcze i innowacyjne projekty edukacyjne. Jednymi najważniejszych celów, jakie stawiamy sobie w realizacji są jakość pracy kadr kultury i oświaty oraz samouczenie. Realizacja Programu zakłada stałe analizowanie złożonych procesów kulturowych, w których uczestniczą różnorodne podmioty z zarówno z sektora kultury, jak i oświaty, które będą służyć sukcesywnemu doskonaleniu Programu i samouczeniu jego wykonawców, udzielanie wsparcia edukatorom, pedagogom i animatorom kultury poprzez między innymi inicjatywy mające na celu rozwój zawodowego. Ważne też jest wzajemne poznawanie się środowiska zajmującego się edukacją kulturalną w naszym mieście.

Podczas Forum chcemy zwrócić szczególną uwagę na jakość rozumianą jako dążenie do doskonałości, dbałość o najwyższe poziomy realizacji, odpowiedzialność za podejmowane działania i relacje z ludźmi. Do spotkania zapraszamy przedstawicieli instytucji kultury, organizacji pozarządowych, animatorów, nauczycieli i artystów zajmujących się edukacją kulturalną.

Proponujemy do wyboru dziewięć warsztatów, mających na celu zebranie narzędzi do wzbogacenia kompetencji zawodowych, ale nie tylko. Może właśnie na jednym z warsztatów odkryjecie kolejne przestrzenie do eksploracji w planowanych w przyszłości działaniach.

Wstęp na Forum jest bezpłatny. Na warsztaty i wieczorny spektakl obowiązują zapisy. Dla zarejestrowanych uczestników mamy propozycję wspólnego spędzenia wieczoru w Akademickim Ośrodku Inicjatyw Artystycznych, gdzie o 20:00 wystąpi Łukasz Chrzuszcz w monodramie „Tato/dram”. Bilety w cenie 10 zł.

Pełna informacja na stronie wydarzenia:

https://www.facebook.com/events/1889654097847706/

Bilety: wejście bezpłatne / zapisy na spektakl i warsztaty

Szczegóły

Data:
Listopad 18
Czas:
08:00 - 17:00
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce

Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych
Zachodnia 54/56
Łódź, łódzkie Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
http://www.aoia.pl/