NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

https://www.facebook.com/dietetyknowezycie

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Jaka jesteś, Ewo

30 listopada | 19:00 - 21:00

JAKA JESTEŚ, EWO

30 listopada 2022, 19.00 Ceny biletów: 110–100 PLN

 

Agencja Artystyczna CODA zaprasza 30 listopada o godz. 19.00 do Sali Koncertowej Filharmonii Łódzkiej na ANDRZEJKOWE SHOW „JAKA JESTEŚ, EWO”.

Od wieków postacie kobiece opisywane są w literaturze, kreślone przez malarzy, obecne są także w muzyce wszystkich stylów i gatunków. W ANDRZEJKOWYM SHOW „JAKA JESTEŚ, EWO” portrety kobiet malowane muzyką przedstawiać będą: Jolanta Bobras – sopran, Agnieszka Greinert – vocal, Anna Kutkowska-Kass – sopran koloraturowy, Anna Spychalska – vocal i Romuald Spychalski – tenor z towarzyszeniem zespołu instrumentalnego pod kierunkiem pianisty Marcina Janiszewskiego. W składzie zespołu: Kamil Zawadzki – skrzypce, Jacek Delong – klarnet i saksofon, Sylwester Masłoń – kontrabas, Andrzej Delong – perkusja. Prowadzenie koncertu – Krystyna Pietranek-Kulis.

Koncert prezentować będzie w swej treści różnorodność typów niewieścich. Będą m.in.                                                                                                                                                      kobiety groźne i demoniczne, wesołe, piękne i frywolne bohaterki operetek, kobiety, które dążą za wszelką cenę do małżeństwa albo do romansu  opisywane przez poetów i satyryków międzywojennych kabaretów, a także kobiety wierne i oddane, szczęśliwe i nieszczęśliwe, którym los dawał i odbierał miłość obecne w światowych standardach muzyki pop.

Instrumentaliści popisywać się będą improwizacjami na różne tematy oraz w wirtuozowskich utworach.

Informacje: +48 660 776 082

Szczegóły

Data:
30 listopada
Godzina:
19:00 - 21:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce wydarzenia

Filharmonia Łódzka im. Artura Rubinsteina
Narutowicza 20/22
Łódź, Poland
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia