NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

10latWiT: Tester oprogramowania- taki detektyw, ale nie do końca

25 października 2019 | 17:00 - 19:00

#10latWiT w Łodzi

Z okazji naszych 10 urodzin przygotowałyśmy dla Was serię warsztatów oraz meetupów z różnych obszarów IT w każdy październikowy piątek.

Wraz z naszym patronem BinarApps zapraszamy Was na ostatnie spotkanie z urodzinowego cyklu, które odbędzie się w przestrzeni SkyHub:

Warsztat “Tester oprogramowania – taki detektyw, ale nie do końca”.
(bezpłatne)

Zapisy: https://www.eventbrite.com/e/10latwit-tester-oprogramowania-taki-detektyw-ale-nie-do-konca-registration-74977643149

O testowaniu oprogramowania słyszymy coraz więcej – jedni mówią “zawód przyszłości”, inni odpowiadają “zastąpią ich automaty”; z jednej strony słyszymy “okropna nuda” i “wypełnianie tabelek”, z drugiej “ważna i pasjonująca praca”.

Jak jest naprawdę?

Jeśli zastanawiasz się nad pracą w testach, to jest warsztat dla Ciebie. Porozmawiamy o tym, za co tak naprawdę odpowiada tester, co trzeba wiedzieć zaczynając (i rozwijając się!) w tej branży, a potem zajmiemy się praktyką – pracą nad aplikacją, w tym szukaniem i zgłaszaniem błędów – żeby zobaczyć jak to jest.

Na spotkaniu przyda się:

– własny laptop,
– otwarta głowa
– dobry nastrój.

W razie pytań piszcie na:
lodz@womenintechnology.pl

Mentorem będzie Maciej Stanisz – inżynier testów w firmie BinarApps.

Pasjonat jakości, matematyk i wizjoner, detektyw i marzyciel. Wierzy, że testowanie to coś znacznie ciekawszego niż “szukanie błędów”, a jakość aplikacji to coś więcej niż zgodność ze specyfikacją. Żeby dobrze testować, nie wystarczy oko do szczegółów – trzeba się wykazać logicznym myśleniem, kreatywnością, systematycznością i empatią. Kiedy odpoczywa od IT, komponuje i gra na gitarze w zespole Mad Teacher.

Patronem wydarzenia jest firma BinarApps

https://www.facebook.com/BinarApps/

BinarApps to dynamicznie rozwijający się software house z Łodzi specjalizujący się w tworzeniu szytych na miarę aplikacji internetowych i mobilnych. Zespół ponad 70 specjalistów realizuje projekty dla międzynarodowych startupów oraz klientów korporacyjnych. Firma stawia na jakość wytwarzanego oprogramowania i dobrą współpracę w zespole. Programowanie to nasza pasja, którą staramy się zarazić innych m. in. wspierając lokalne społeczności i organizując meetupy. Łódź Ruby User Group, Blockchain Business Łódź, OpenCoffee, czy różne warsztaty i kursy wprowadzające w świat developmentu.

SkyHub

Strona główna


https://www.facebook.com/skyhublodzkie/

Niekomercyjna przestrzeń łącząca funkcje coworkingu
z komplementarnymi usługami doradczymi, serią warsztatów, prelekcji i eventów branżowych mających na celu stworzenie unikalnej, kreatywnej i przedsiębiorczej społeczności.

Wyróżnikiem SkyHUBU spośród zwykłych biur coworkingowych jest jego komplementarna oferta doradcza oraz obecność cyklicznych eventów o tematyce biznesowej, czy motywacyjnej inspirujących do rozwoju własnego biznesu, ale także integrująca młodych przedsiębiorców i tworząca społeczność wymiany wiedzy, kompetencji
i umiejętności.

SkyHUB – pomagamy wspierać nowe biznesy

Ludzie uważają, że ciekawe pomysły lepiej zachować dla siebie, w przeciwnym razie wykorzysta je ktoś inny. Tymczasem sam pomysł, choćby najlepszy, zasadniczo nie ma większej wartości. Nabiera jej wówczas, gdy znajdą się ludzie na tyle zdeterminowani, by wdrożyć go w życie. Oraz gdy zaistnieją okoliczności, by było to możliwe i opłacalne. Dlatego sięgając po marzenia warto sięgać również po profesjonalną pomoc.

#SkyWomen

Sukces nie ma przypisanej płci, ale statystyki pokazują, iż zaledwie ok. 30% przedsiębiorstw jest zarządzanych przez kobiety. Czy należy to zmieniać? Na prelekcjach w SkyHub adresowanych specjalnie do kobiet pojawiają się psycholożki, stylistki i prawniczki, inżynierki i programistki, a także szefowe prężnie działających firm, które dzielą się historiami swojego sukcesu, doradzają i inspirują, przyczyniając się do integracji środowiska przedsiębiorczych kobiet.

Pozostałe wydarzenia z serii #10latWiT w Łodzi:

– 04.10 – podstawy gier w Unity
(https://www.facebook.com/events/2113406375635449/)
– 11.10 – live coding PHP (https://www.facebook.com/events/674292493090857/)
– 18.10 – obsługa klienta,
– 25.10 – networking i Babska Prywatka

Szczegóły

Data:
25 października 2019
Czas:
17:00 - 19:00
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce

SkyHub
Piotrkowska 148/150
Łódź, łódzkie Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
http://skyhub.lodzkie.pl/

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*