NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

https://www.facebook.com/dietetyknowezycie

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Izba Pamięci Strzelców Kaniowskich

26 listopada | 12:00 - 15:00

W 2022 roku terminy cyklicznych dyżurów pozostają bez zmian. Jak do tej pory, w każdą ostatnią sobotę miesiąca Izba Pamięci Strzelców Kaniowskich będzie otwierana w godzinach 12:00-15:00. To idealna okazja aby zwiedzić naszą wystawę, spotkać się z nami, podzielić swoimi relacjami i materiałami, a także podyskutować o historii Strzelców Kaniowskich i Wojska Polskiego okresu II RP. Serdecznie zapraszamy!
Izba znajduje się w budynku dawnych koszar 28 pułku Strzelców Kaniowskich przy ulicy Żeligowskiego 7/9. Obecnie to Uniwersytet Medyczny w Łodzi. Wewnątrz budynku jesteśmy na 2 piętrze południowego skrzydła. Najprościej zapytać na portierni przy wejściu głównym. Izba otwierana jest dla zwiedzających pod konkretne grupy lub osoby indywidualnie lub właśnie na dyżury i specjalne okazje. Osoby zainteresowane wizytą zapraszamy na dyżur lub proszę pisać/dzwonić indywidualnie. Szczególnie o kontakt z wyprzedzeniem prosimy osoby, które chciałyby się z nami podzielić materiałami lub pamiątkami, bo nie zawsze mamy sprzęt do skanowania i komputer na miejscu.
W niektórych wypadkach możemy być zmuszeni do odwołania terminu spotkania, o takim fakcie poinformujemy u nas na kanale. W wybranych miesiącach termin dyżuru może być również przesunięty na inną datę – np. gdy koliduje/jest blisko ważnych świąt (np. Boże Narodzenie, święto WP itd).
W okresie ograniczeń związanych z COVID-19 prosimy o dostosowanie się do obowiązujących zaleceń:
https://www.gov.pl/…/kor…/aktualne-zasady-i-ograniczenia

Szczegóły

Data:
26 listopada
Godzina:
12:00 - 15:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
,

Miejsce wydarzenia

Uniwersytet Medyczny w Łodzi – Izba Pamięci Strzelców Kaniowskich
Żeligowskiego 7/9
Łódź, łódzkie Poland
+ Google Map