NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

https://www.facebook.com/dietetyknowezycie

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Storytelling in movement dla kobiet

6 maja | 16:00 - 20:00

Storytelling in movement, czyli zajęcia tańca kreatywnego dla kobiet!
Po latach mieszkania na Malcie, tańczenia, tworzenia i odkrywania, przyszedł czas na tańczenie, tworzenie i odkrywanie w Polsce. Opowiadania taneczne można właśnie opisać w tych trzech słowach: tańczenie, tworzenie i odkrywanie. Są to zajęcia, które uczą fundamentalnych prawd o ruchu, umożliwiają i wspierają osobistą ekspresję oraz pozwalają odkrywać nowe możliwości razem w tańczącej społeczności!
Zajęcia czerpią z mindfulness, naturalnego ruchu, pracy sensorycznej i storytellingu, oferując otwartą platformę do wyrażania siebie (to co mam/potrafię), poznawania siebie (to jaka jestem) i decydowania co jest dla mnie ważne (to co mogę).
Gdzie?
Spotkamy się w Stowarzyszeniu Kamienica 56, ul. Sienkiewicza 61A/ Łódź
Najbliższe zajecia:
Piątek, 06 maja, godz. 18-20:00
Link do zapisów: https://forms.gle/EvxhDkza3TmR2MJ97
***
Karolina Mielczarek – tancerka, edukatorka, choreografka, twórczyni Storytelling in Movement – programu zorientowanego na opowiadanie ruchem. Ukończyła Ogólnokształcącą Szkołę Baletową w Łodzi oraz Uniwersytet Maltański, studiując teatr i psychologię. Stała się również członkiem organizacji Step Up for Parkinson’s, pomagającej osobom chorym na Parkinsona i ich rodzinom poprzez taniec. Karolina pracowała jako tancerka w Portugalii, Izraelu i Polsce. Tworzyła także choreografie i przedstawienia, m.in. jako stypendystka Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w Teatrze Clipa w Tel Awiwie. Współpracowała także z Ambasadą Polski na Malcie, tworząc przedstawienie dla polskich dzieci, pt. “Lokomotywa”.
Podczas studiów na Malcie, Karolina zaczęła rozwijać własny program ekspresji ruchowej, który nazwała storytelling in movement, czyli opowiadania w ruchu. Opowiadania ruchowe zapraszają do wyrażania się w tańcu, tworzenia (nie)zwykłych opowieści i dzielenia się tymi (nie)zwykłymi chwilami z innymi kobietami.
W swojej pracy Karolina podkreśla nierozerwalność połączenia ciało-umysł/ ruch-myśl, którą wykorzystuje w licznych działaniach artystycznych, edukacyjnych oraz terapeutycznych z dziećmi, dorosłymi i osobami starszymi w Polsce i za granicą.

Szczegóły

Data:
6 maja
Godzina:
16:00 - 20:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce wydarzenia

Stowarzyszenie Twórców i Artystów Kamienica 56
Sienkiewicza 61a
Łodź, łódzkie Polska
+ Google Map

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*