NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

https://www.facebook.com/dietetyknowezycie

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Techno Azyl | Symbioza | MICHAŁ JABŁOŃSKI

26 sierpnia | 22:00 - 23:30

Symbioza (łac. z gr. sym- 'współ-’ i gr. bíos 'życie’) to współistnienie zjawisk lub osób wzajemnie na siebie wpływających, niosące obustronne korzyści.
Na tej edycji Techno Azyl chcemy zabrać Was w podróż, trwającą aż do ponownego „spotkania ze Słońcem”. Najpierw jednak spedzimy troche czasu w ciemnosci, ktora wypelnimy przestrzennymi dzwiekami wynikajacymi z polaczenia ze soba gatunkow deep & proper techno.
Podczas tego wydarzenia naszym celem będzie opowiedzenie historii, zatrzymanie momentum, znalezienie chwili na introspekcję oraz przede wszystkim całkowite połączenie siebie z muzyką. Całość uświetni Michał Jabłoński, który zagra seta hybrydowego z elementami live, a towarzyszyć mu będą HOXYN, Trick Cyclist, Local Distortion oraz Kalla.
Za wrazenia wizualne odpowiedzialna będzie Vj Bajer.
Michał Jabłoński [Lost In Ether / VSK Series]
Urodzony w Warszawie, od kilkunastu lat jest ściśle związany z kulturą klubową stolicy Polski. Zaczynał jako DJ, ale ciężkie dźwięki wydobywane z czarnych plastikowych płyt zainspirowały go do zrobienia więcej, pójścia o krok dalej i stworzenia własnej muzyki. Inspiracji szuka w zatłoczonych miastach oraz korelacji przyrody ze społeczeństwem uprzemysłowionym, muzyce filmowej i grach video. W muzyce stara się sięgać po to, co nie jest oczywiste i wciąż pozostaje do odkrycia. Koncentruje się na produkcjach w których znaleźć można bogatą mieszankę gęstej industrialnej atmosfery, SC-FI techno, połamanych dźwięków i monumentalnych elementów muzyki filmowej napędzanych energiczną stopą. Do tej pory jego muzyka ukazała się między innymi na takich labelach jak CRS ltd i VSK Series, Abyss, Secret Keywords czy Newrhythmic recs, współpracował z artystami takimi jak VSK. Wraz z swoją partnerką napędza serię podcastów Lost In Ether.
START: 22:00
Wsparcie działań –
22:00-23:00- 20 pln
23:00- end- 30 pln
Cash only.
Do zobaczenia po drugiej stronie 🙂

Szczegóły

Data:
26 sierpnia
Godzina:
22:00 - 23:30
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce wydarzenia

P29
Piotrkowska 29
Łódź, łódzkie Polska
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*