NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

III Krajowa Naukowo Szkoleniowa Konferencja Biobanków Polskich

6 listopada 2019 - 8 listopada 2019

Pracownia Biobank Uniwersytetu Łódzkiego, jako członek Konsorcjum BBMRI.pl, zaprasza do wzięcia udziału w III Krajowej Naukowo-Szkoleniowej Konferencji Biobanków Polskich, która odbędzie się na Uniwersytecie Łódzkim w dniach 06-08 listopada 2019.

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby zbierające próbki biologiczne, środowiskowe oraz DNA do wzięcia w niej udziału.

Rejestracja trwa do 30 września 2019.

Udział w konferencji jest bezpłatny 🙂

Cel i misja
Celem konferencji jest nawiązanie współpracy pomiędzy jednostkami gromadzącymi materiał biologiczny i naukowcami oraz przedstawicielami przemysłu biofarmaceutycznego, rozpropagowania idei udostępniania i dzielenia się danymi medycznymi i bioinfomatycznymi oraz rozwinięcie kompetencji w obszarze biobankowania oraz systemów zarządzania jakością i bezpieczeństwem informacji w placówkach biobankujących. Istotnym elementem konferencji będą również zagadnienia poświęcone kwestiom etycznym i prawnym.

Grupa docelowa
Konferencja skierowana jest głównie do osób zajmujących się tematyką biobankowania materiału ludzkiego jak i również materiału zwierzęcego, roślinnego i innych; prowadzących badania z wykorzystaniem materiału biologicznego; osób związanych z analizą tzw. wielkich danych big data; systemami zarządzania jakością i bezpieczeństwem danych w Biobankach, a także wszystkich zainteresowanych gromadzeniem materiału biologicznego i wykorzystaniem go do badań, jak również tworzących infrastrukturę oraz rozwiązania informatyczne dla przemysłu biomedycznego.

Tematyka
Podczas trzydniowego wydarzenia będą Państwo mieli okazję wziąć udział w licznych warsztatach oraz wykładach prowadzonych przez naukowców i pracowników związanych z branżą biomedyczną.

Zapraszamy do rejestracji pod adresem:

http://bbmri.pl/pl/nadchodzace/85-iii-naukowo-szkoleniowa-krajowa-konferencja-biobankow-polskich

Szczegóły

Start:
6 listopada 2019
Koniec:
8 listopada 2019
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce

Łódź – różne miejsca
Łódź, Polska + Google Map