NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

https://www.facebook.com/dietetyknowezycie

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

#kilometryDlaNeli – META

10 lipca | 15:00 - 19:00

W niedzielę 10.07.2022 około godziny 15:00 nasz niezłomny biegacz Tomek Sałkiewicz dobiegnie do Łodzi, po 9-cio dniowym wyzwaniu jakim jest bieg charytatywny #kilometryDlaNeli.
Tomek przebiegnie łącznie 340 km z Giżycka aż do Łodzi, a wszystko to po to, żeby pomóc zebrać środki na rehabilitację Neli Paliwody chorującej na Mózgowe Porażenie Dziecięce.
Jeżeli chcecie wesprzeć Tomka i tą piękną inicjatywę, możecie dołączyć do niego i przebiec dowolny odcinek trasy.
Meta i zakończenie całego wydarzenia odbędzie się 10.07. ok godz 15:00 w Ogrodach Geyera w Łodzi, przy klubie fitness Calypso. Zapraszamy wszystkich serdecznie. Zaplanowaliśmy różne atrakcje, m.in. challenge sportowy z Calypso, piknik rodzinny i kiermasz rękodzieła z Fundacją Ogrody Geyera, animacje dla dzieci, malowanie twarzy, plecenie warkoczyków, balonowe zoo, czy też festiwal baniek mydlanych. Będzie można spróbować domowych wypieków, jak i pysznej kiełbaski. Podczas festynu będzie można dodatkowo wesprzeć naszą Małą Bohaterkę biorąc udział w loterii fantów.
Obserwujcie stronę Biegniemy dla Neli Paliwody – Giżycko-Łódź tam na bieżąco będziemy podawać więcej szczegółów dotyczących samego biegu, jak i mety w Łodzi

Szczegóły

Data:
10 lipca
Godzina:
15:00 - 19:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce wydarzenia

Ogrody Geyera
Piotrkowska 293
Łódź, łódzkie Polska
+ Google Map

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*