NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

I Konkurs Orkiestr Dętych Województwa Łódzkiego

8 września 2018 | 10:00 - 17:00

Zapraszamy orkiestry dęte z terenu województwa łódzkiego do udziału w I Konkursie Orkiestr Dętych Województwa Łódzkiego!

W pierwszej edycji konkursu proponujemy Wam nowatorską formę prezentacji orkiestry, a mianowicie „speaking concert”, czyli koncert, w którym dyrygent lub inna osoba pełni rolę komentatora. Komentarz powinien być elementem scalającym prezentację, zawierającym informacje o prezentowanych utworach, ich oryginalnych cechach, bądź powinien tworzyć spójną i ciekawą dla odbiorców opowieść.

Konkurs (zgodnie z regulaminem) będzie przebiegał dwuetapowo.

Pierwszy etap to eliminacje, które odbywają się na podstawie nadesłanych kart zgłoszeń wraz z nagraniami /2-3 utwory w formacie mp3, audio, link do You Tube/ do 20 sierpnia 2018 roku.

Drugi etap to prezentacja sześciu najlepszych orkiestr na scenie plenerowej 8 września 2018 roku podczas Mixer Regionalny Łódzkie 2018!

W ramach prezentacji orkiestr, które odbędą się podczas finału, planowane jest przejście paradne ulicą Piotrkowską pomiędzy stoiskami reprezentującymi poszczególne gminy województwa łódzkiego.

Regulamin oraz karta zgłoszenia do pobrania: http://www.ldk.lodz.pl/aktualnosci-a3/i-konkurs-orkiestr-detych-wojewodztwa-lodzkiego-r4204
Zapraszamy do udziału!

Kontakt:
Sandra Frątczak, tel.: 504 941 503, s.fratczak@ldk.lodz.pl

Szczegóły

Data:
8 września 2018
Czas:
10:00 - 17:00
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:
,

Miejsce

Łódzki Dom Kultury
Traugutta 18
Łódź, łódzkie Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
http://www.ldk.lodz.pl/

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*