NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

HOPE, Wojciech Brewka

3 grudnia 2019 | 19:00 - 20:00

Galeria Andel’s Art serdecznie zaprasza na kolejną wystawę sztuki współczesnej w Vienna House Andel’s Lodz.

To wyjątkowa wystawą, która łączy sztukę z ekologią. Artysta Wojciech Brewka nadał jej tytuł „HOPE” w nadziei na ograniczenie niszczycielskiej działalności człowieka. Jego prace przedstawiają zagrożone wyginięciem zwierzęta występujące w Polsce.

Obrazy są połączeniem streetartowej estetyki z realistycznym przedstawieniem wybranych gatunków. Zaskakują stonowaną kolorystyką, lecz nie zabrakło w nich charakterystycznych dla artysty akcentów. Widać w nich dojrzałość artystyczną, z lekkim powiewem świeżości.

Głównym przesłaniem wystawy jest zwrócenie uwagi odbiorców na palące problemy z zakresu ekologii i konieczność zadbania o różnorodność, piękno i przyszłość naszej planety.

Wojciech Brewka jest nie tylko artystą, ale również aktywistą. W 2015 r. założył w Warszawie Galerię sztuki officyna art & design, a dwa lata później Stowarzyszenie PROPAGANDA SZTUKI.
Jest pomysłodawcą Dziedzińca Kulturalnego Jerozolimskie 107 oraz dyrektorem programowym festiwalu artystycznego o nazwie Festiwal Przenikania. Chętnie angażuje się w akcje społeczne. W sierpniu 2019 r. zorganizował w Kaliszu artystyczny performans, mający na celu rozpropagowanie wiedzy nt. konieczności ochrony orangutanów, ginących w wyniku wycinania przez człowieka lasów deszczowych.

Wystawa „HOPE” w Galerii Andel’s Art będzie można oglądać do 17 grudnia 2019 r.

Organizatorzy: Vienna House Andel’s Lodz, Rebelia Media

Szczegóły

Data:
3 grudnia 2019
Czas:
19:00 - 20:00
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce

Hotel andel’s
Drewnowska 58
Łódź, łódzkie Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
https://www.viennahouse.com/index.php?id=956&L=4