NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

https://www.facebook.com/dietetyknowezycie

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

EARGASM GOD / Pawlevna / Smetana / Pelski – urodziny Kuby Wandachowicza

26 listopada | 23:00 - 23:59

Kuba Wandachowicz – człowiek wielu talentów, autor zarówno kilku spektakularnych sukcesów, jak i mnóstwa równie widowiskowych porażek. Dla jednych bratnia dusza, dla innych postać wyklęta. Pesymista, ale o marzycielskim usposobieniu. Tata Helenki.
W tym roku kończy 46 lat, z czego przynajmniej połowy nie pamięta a o reszcie usiłuje zapomnieć. Swoje urodziny będzie świętował w klubie Konkret, który otworzył ponad dwa lata temu. Od tamtej pory gorzej słyszy i mniej sypia. Zapytany o to jak się z tym czuje udaje, że słyszy jeszcze gorzej.
Wierzy w poczucie humoru. Lubi truskawkową soplicę z sokiem pomarańczowym.
Tej nocy, oprócz jubilata, grać dla Was będą:
EARGASM GOD czyli Marcin Majka – DJ, producent muzyczny, sportowiec i zawodowy gracz w GTA Vice City. Marcin jest przedstawicielem ostrego sztosu i odlotu na maxa. Jego produkcje możecie często usłyszeć na streamach Boiler Room czy HÖR Berlin. Jest to obecnie jeden z największych hitów eksportowych rodzimej sceny techno.
PAULINA PAWLEVNA – didżejka, która pierwsze większe imprezy grała właśnie w Konkrecie. Nadal pozostaje wierna temu miejscu, choć od momentu debiutu jej kariera nabrała takiego rozpędu, że coraz częściej bywa zapraszana do grania w najlepszych klubach w Polsce. Cały Konkret jest jest z tego faktu bardzo dumny i trzyma za nią kciuki.
EDUARDO SMETANA – przyjaciółka od lat. Posiada wykształcenie muzyczne. Na początku stała bywalczyni pierwszych imprez w klubie Dom, ale z danceflooru szybko przeniosła się za didżejkę, by podbijać serca w kolejnych klubach i w kolejnych miastach. Jako córka marynarza jest zwolenniczką długich i intensywnych podróży. Lubi bić rekordy. My życzymy jej rekordu popularności.
PELSKI – zwany również Bomskim, Bolkiem lub Bolcem. Najlepszy didżej pokolenia post-oiomowego. Związany z kolektywem artystycznym wstydart, co jednak nigdy nie przeszkadzało mu w realizowaniu własnych pomysłów i podejmowaniu indywidualnych wyzwań. Jego znak rozpoznawczy to szczera radość grania, która momentalnie udziela się publiczności. Nie tylko świetny didżej, ale również niesamowicie dobry człowiek.
START: 23:00
TAX: 10PLN do 24:00 / 20PLN po 24:00

 

Szczegóły

Data:
26 listopada
Godzina:
23:00 - 23:59
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce wydarzenia

Konkret
Więckowskiego 36
Łódź, łódzkie Polska
+ Google Map

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*