NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

https://www.facebook.com/dietetyknowezycie

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

HERESY DENIED, SYNAPSA, IAMON

24 lutego | 19:00 - 23:30

Łódź! Po raz pierwszy dane nam będzie zagrać na deskach Waszego miasta i do tego w tak doborowym towarzystwie. Widzimy się 24. lutego w klubie Wooltura! Nie może Was tam zabraknąć 💪
🎟 𝗕𝗶𝗹𝗲𝘁𝘆 | 𝗧𝗶𝗰𝗸𝗲𝘁𝘀: 30 PLN
🚪19:00 – Drzwi

🎸HERESY DENIED modern deathcore
Powstałe w 2011 roku Heresy Denied to poznańska grupa wykonująca progresywny deathcore, łącząc nowoczesną odmianę death metalu z metalcorem oraz elementami djentu. W swojej twórczości zespół nawiązuje do czołowych przedstawicieli gatunku progresywnego metalu, jak i kapel, które zdefiniowały jego nowy kierunek. W ich muzyce nie brakuje blastów, sążnistych breakdownów, połamanych riffów, akustycznych przejść, mięsistych partii gitarowych oraz brutalnych wokali. W 2016 roku zespół wydał swój debiutancki album o nazwie 'INNERCEPTION’, a w 2022 drugą płytę 'DISOBEDIENCE MANIFESTO’. Zespół występował przed takimi kapelami jak Lorna Shore, Suicide Silence, Thy Art Is Murder, Lotus Eater, Fallujah, Vader, TesseracT.
🔗https://www.facebook.com/HeresyDenied
🔗https://youtu.be/kAtHJgv5Pn4
🔗https://www.instagram.com/heresydenied
🔗https://open.spotify.com/artist/4QNksg4ihRwlTTgtgk6U3A…

🎸IAMONE djent
IAMONE to najcięższa współczesna dawka ekstremalnie nisko strojonych, ciężkich gitar, skomplikowanych polirytmii, połączonych z pięknymi melodiami i szeregiem elementów muzyki filmowej, cyberpunkowymi syntezatorami, harfami, dzwonkami, chórami, orkiestrami i wieloma innymi nietypowymi instrumentami dla tego gatunku. Od debiutanckiego albumu z 2018 roku IAMONE zagrali u boku zespołów, takich jak The Contortionist i Shokran, stając się jak dotąd najczęściej streamowanym zespołem w Polsce, osiągając łącznie prawie 2 miliony streamów. Pod koniec 2022, album “INTO THE SEA FULL OF TEARS” został określony jednym z najlepszych tego roku, przez portal rockemetalnews.pl i RockMetalShop, u boku takich artystów jak Meshuggah, Polyphia, Decapitated, Korn, Rammstein czy Behemoth.
🔗https://www.facebook.com/iamoneofficial
🔗https://www.youtube.com/c/IAMONE
🔗https://www.instagram.com/iamoneofficial/
🔗https://open.spotify.com/artist/3fhSDZ3YSUfbYQGTzlolkx…

🎸SYNAPSA deathcore
Wrocławski band poruszający się w klimatach deathcore. W 2020 r. zespół wydał album EP „Dissimulation”. Utwory SYNAPSY emitowane były m. in. antenie Antyradia, Radio SOK czy Radia Wnet. W ostatnim czasie band miał przyjemność wystąpić u boku m. in. Decapitated, Get The Shot, Illusion czy The Materia. W 2022 r. w sieci pojawiły się dwa nowe single zespołu pt. „Immersed In Pain” i „Across The Void”, które stanowią zapowiedź dalszych propozycji wydawniczych.
🔗https://www.facebook.com/synapsabad
🔗https://www.instagram.com/synapsaband/
🔗Immersed In Pain – https://youtu.be/sISqWOu4ZLI

Szczegóły

Data:
24 lutego
Godzina:
19:00 - 23:30
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce wydarzenia

Wooltura
Wólczańska 40/42
Łódź, łódzkie Polska
+ Google Map