NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

https://www.facebook.com/dietetyknowezycie

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Henry No Hurry!

20 kwietnia | 20:00 - 21:00

HENRY NO HURRY
czwartek, 20 kwietnia 2022, godz. 20:00 (gramy od 20:15)
Łódź – koncert w pokoju (Teofilów)
Na miejscu będzie można kupić sobie coś do picia (alko też) i przekąszenia.
Jeśli chcesz poznać dokładny adres koncertu, skontaktuj się z gospodarzem miejsca lub wyślij e-mail na adres borowkamusic.promocja@gmail.com i zrób sobie rezerwację. To proste. W temacie maila napisz „Hurry – Teofilów” a w treści podaj swoje imię i nazwisko, numer telefonu oraz informację, dla ilu osób chcesz zrobić rezerwację.

Kilka zasad akcji House Gig:
1. Limit osób na koncercie – 30.
2. „Wejściówka” na koncert kosztuje „co łaska” – w trakcie koncertu „puszczony” będzie kapelusz – wrzucisz, ile będziesz chciał(a). Sugerowana kwota – 20 zł (nie wypada wrzucić mniej; wypada wrzucić więcej).
3. Koncert będzie absolutnie akustyczny, dlatego prosimy o wyciszenie wszystkich telefonów i urządzeń elektrycznych.
4. Prosimy o nie nagrywanie koncertu.
5. Do mieszkania/pokoju zapraszamy na godz. 19:00. Koncert rozpocznie się o 19:15 i wtedy nie będziemy już wpuszczać publiczności.
6. Sugerujemy zabrać ze sobą poduszkę lub koc – przyjemniej jest siedzieć na kocu niż na podłodze.
7. W razie jakichkolwiek problemów, proszę dzwonić: 605 926 808 – Borówka
Henry No Hurry!
Jeden samochód, kilka instrumentów.
Bez pośpiechu, bez oczekiwań.
Sam ze sobą i swoimi „dziwactwami”.
Raz Henry a raz Harry.
Dr Jekyll i Mr Hyde.
Henry No Hurry to projekt na poły muzyczny, na poły podróżniczy i po trosze pisarski. Ten jednoosobowy zakład koncertowy Wawrzyńca Jana Dąbrowskiego [udzielającego się wcześniej w zespołach Henry David’s GUN, Letters From Silence] wyruszył w trasę na początku 2017 roku i do dzisiaj odwiedził ponad 215 miejsc w kilku krajach [Polska, Niemcy, Czechy, Słowacja, Ukraina, Szwajcaria, Łotwa, Estonia]. Henry zagrał trasę koncertową, między innymi, po schroniskach górskich, po prywatnych mieszkaniach, a w 2020 przemierzył Polskę od Dolnego Śląska po Suwalszczyznę dając występy w tak nietypowych miejscach jak: złomowisko aut, opuszczony dworzec PKS czy wnętrze starej cerkwi. Nie zabrakło go także na festiwalach – z „OFF Festivalem” [2018], „MiedziankaFest” [2019] oraz „Patrząc na wschód” [2020] na czele.
Pod względem scenicznym to osobliwy one man show, w trakcie którego kompozycje z pogranicza gatunków indie-folk oraz singer-songwriter przeplatane są licznymi anegdotami i ekscentrycznym filozofowaniem. Urozmaicone instrumentarium [gitara, ukulele, pianino, przeszkadzajki], nierzadko zapętlane przy pomocy loopera, tworzy wiele planów, a tym samym wrażenie jakby na scenie występowała więcej niż jedna osoba. Niektórzy odnajdują w tym spektaklu emocjonalność zbliżoną do takich wykonawców jak: Fink, Bon Iver czy Glen Hansard.
Henry No Hurry ma na swoim koncie longplay „The Calving Of Inner Glaciers” [2019] oraz wydaną rok później EP-kę „Maroon Dot” [2020]. Obecnie pracuje nad pierwszym albumem w języku polskim, którego premiera zapowiedziana jest na jesień 2021 roku.

Szczegóły

Data:
20 kwietnia
Godzina:
20:00 - 21:00
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce wydarzenia

Łódź
Łódź, łódzkie Polska + Google Map

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*