NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Grubymi nićmi szyte. Gra miejska

19 lipca | 11:00 - 12:00

Grubymi nićmi szyte to wyjątkowa gra przenosząca uczestników w czasy przemysłowej Łodzi. Celem gry jest odnalezienie się w realiach miasta fabryki i zbudowanie swojego imperium przemysłowego. Trzeba będzie wykazać się sprytem, dobrze przewidywać co lepiej się opłaca, a czasami postawić wszystko na jedną kartę żeby wygrać. Fabryki, weksle, strajki robotników, cła na towar, carskie przepisy oto gąszcz zawirowań jakie czychają na gracza. W czasie gry na ulicach Łodzi, która staje się planszą do gry czekają dawni mieszkańcy przemysłowej osady. Czasem mogą pomoc, ale trzeba ich bacznie obserwować bo nie zawsze mają dobre zamiary. Na szczęśliwców, którzy staną się prawdziwymi fabrykantami i poradzą sobie z trudnym zadaniem czeka skrzynia nagród i uznanie.

Każdy z grających zespołów otrzymuje na starcie gry pakiet który zawiera: plan gry, wskazówki niezbędne do zagrania.

Czym jest gra:

To jedna z bardziej popularnych form rozrywki. Gra miejska łączy w sobie elementy zwiedzania ciekawych zabytków oraz mniej znanych zakątków wraz z elementami integracji. To mieszanka gry planszowej, gry fabularnej czy podchodów. Terenem gry staje się całe miasto. Temat gry może być bardzo różny: wydarzenia historyczne, fabuła powieści, sławne postaci, fabuła filmów, legendy, historie całkowicie wymyślone.

Gra miejska ma za zadanie przenieść uczestników w wykreowany świat z bohaterami, zadaniami. Cała zabawa toczy się w świecie, istniejącym w wyobraźni grających. Ta sama gra może zupełnie inaczej się potoczyć w zależności od inwencji grających.
Start: spotykamy się na Placu Wolności, pod pomnikiem Tadeusza Kościuszki
BILETY DOSTĘPNE NA www.sklep.cicerone.pl
wraz z pełną ofertą:)
Pozostałe wydarzenia także dostępne na Facebook
https://sklep.cicerone.pl/bilety/gry-miejskie/grubymi-nicmy-szyte-gra-miejska.html
CENA BILETU NA SPACER 30 ZŁ

Szczegóły

Data:
19 lipca
Czas:
11:00 - 12:00
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:
,

Miejsce

Łódź – różne miejsca
Łódź, Polska + Google Map

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*