NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

https://www.facebook.com/dietetyknowezycie

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Glasspop + Kisu Min

26 listopada | 20:15 - 22:00

Koncert Glasspop + Kisu Min
To będzie wieczór pełen alternatywnych dźwięków. Połączenie muzyki rockowej i elektroniki, przestrzeń, rock’n’rollowa energia!
Przedsprzedaż biletów w cenie 40zł wyłącznie na GoOut
https://goout.net/pl/bilety/glasspop+gosc-specjalny/eaqp/
W dniu koncertu bilety będą dostępne jedynie przy wejściu w niezmienionej cenie 40zł.
Plan koncertu:
– 19.30 drzwi
– 20.15-21.15 – Kisu Min
– 21.30-22.45 – Glasspop
—————————
//GLASSPOP//
Synth Alternative Rock
Spotify – https://open.spotify.com/artist/3Srlh5Z6t4mlgH6Ib4qO6N
Youtube – https://www.youtube.com/glasspopband
Soundcloud – https://www.soundcloud.com/glasspopband
Alternatywny rock i syntezatory. Uwielbiamy to połączenie i to nas kręci. Energetycznie, świeżo, naturalnie i bez ściemy. To odpowiedź na nasze muzyczne poszukiwania i próba zdefiniowania samych siebie. Chcemy tworzyć i być na muzycznej scenie na swoich własnych zasadach.
W 2018 wydaliśmy album „Stranger in the mirror”, którego efektem były m.in. występy na Małej Scenie Pol’and’Rock Festival, supporty dla Mew, Happysad czy Coma. Nasze single można było usłyszeć w radio stacjach w całej Polsce, a także za granicą.
Okres pandemii przepracowaliśmy w studio i jest już gotowa nasza druga płyta. W styczniu 2022 wysłaliśmy w świat nasz pierwszy singiel „Too many reasons”. Premiera płyty „The eternal kingdom of self delusion” miała miejsce 30 maja 2022 roku. Naszą muzykę znajdziecie na wszystkich platformach streamingowych
—————
//KISU MIN//
Zespół Kisu Min (esperanto: Pocałuj Mnie) powstał w Łodzi pod koniec 2016 roku, gra alternatywnego rocka, indie rocka, DIY itp. Wierny ideałom zawartym w rock’n’rollu, od początku w tym samym składzie: Basia Ciupińska, Ola Sobańska, Agata Pyziak i Michał Szafarz.
Na swoim koncie grupa ma mini-album „Dry Shampoo”, album „Kisu Min” oraz EP-kę „Pocałuj mnie” (która jest ich pierwszym polskojęzycznym materiałem).
Jak sami o sobie mówią: „Najważniejsze dla nas jest pisanie piosenek – a więc możliwość wyrażania siebie. Inspiracje czerpiemy ze wszystkiego, co nas porusza, co zostawia w nas ślad – albumy ukochanych wykonawców, filmy, literatura piękna, filozofia, a także rewolucja, jako odpowiedź na wszystko, z czym dzisiejszy świat musi się każdego dnia mierzyć”.
Kisu Min nagrało nowy album zatytułowany ” City of the Revolution”, który jest komentarzem do sytuacji na świecie, ale także hołdem dla miasta, w którym żyją i tworzą – Łodzi. Piosenki napisane są w języku polskim i angielskim, zawierają teksty zaangażowane społecznie, ale także uniwersalne tematy takie jak miłość, dialog i akceptacja. Od strony muzycznej to solidna, gitarowa robota połączona z syntezatorowymi dźwiękami prosto z lat 80-tych, nagrana „na setkę” w Studio O4 przez Marcinera Awarię z zespołu Psychocukier. Za miks i mastering odpowiada niezastąpiony Michał Kupicz. Najnowszą płytę Kisu Min wyda w styczniu (2023) Antena Krzyku. Już wkrótce pojawią się pierwsze teledyski.

Szczegóły

Data:
26 listopada
Godzina:
20:15 - 22:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce wydarzenia

Wooltura
Wólczańska 40/42
Łódź, łódzkie Polska
+ Google Map