NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

https://www.facebook.com/dietetyknowezycie

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Bracia Figo Fagot, Cjalis, Figo i Samogony

18 marca | 20:00 - 22:30

Bracia Figo Fagot, a także Cjalis oraz Figo i Samogony zapraszają na “Festiwal na bogatości 30%”💥
📆 18 marca 2023
📌 Klub Scenografia ul. Zachodnia 81/83, Łódź
🎧 Bracia Figo Fagot:
Grupa została założona we wrześniu 2010 roku, na potrzeby serialu Kaliber 200 Volt, emitowanego w jednej z telewizji muzycznych i jest realną kontynuacją serialowych postaci tworzących wysmakowane disco polo z elementami humorystycznej ironii. Tworzą go „Figo – Fabian Barłoś”, czyli Piotr Połać (wokal, teksty) oraz „Fagot – Szymon Filip Barłoś”, czyli Bartosz Walaszek (keyboard, wokal, teksty).
Bracia Figo Fagot mają na koncie sześć albumów studyjnych, spośród których pięć pokryło się złotem. Już 9 grudnia zaprezentują na żywo plejadę swoich największych hitów, z „Bożenką”, „Ooooo kończy się już noc”, „Pisarzem miłości” i „Karolino (KOCHAM CIĘ)” na czele.
🎧 Cjalis:
Cjalis jest piosenkarzem wykonującym utwory z gatunku electro punk. Odtwórcą roli i kompozytorem piosenek Cjalisa jest Bartosz Walaszek, a kreacja charyzmatycznej postaci została pierwotnie stworzona na potrzeby popularnego serialu Comedy Central „Blok Ekipa”, mającego wiele milionowych odtworzeń w internecie.
Artysta ma na swoim koncie takie hity, jak „Autodancing”, „Królowa Dzielni” czy „Ciuralla”. Piosenki Cjalisa biją rekordy popularności na portalu YouTube.
🎧 Figo i Samogony:
Figo i Samogony to Piotr Połać, znany jako połowa duetu Bracia Figo Fagot, ale też muzyk kapel Speculum, Darmozjady i Proces. Z Samogonami współpracuje też Andrzej Izdebski, producent m. in. Ralpha Kamińskiego, Kazika Staszewskiego i Braci Figo Fagot. Zespół zadebiutował pod koniec października 2020 utworem „Nie zaufam nigdy już” (ponad milion wyświetleń), który pojawił się również na wydanym w 2020 roku albumie Braci Figo Fagot „Miliony internautów mogą się mylić”.
Otwarcie bramek: 18:30
Start koncertu: 20:00

Śledźcie Klub Scenografia na social mediach – tam wszystkie nowości na bieżąco 💃
Fb ➡️ https://www.facebook.com/Scenografia
Ig ➡️ @scenografialodz

Szczegóły

Data:
18 marca
Godzina:
20:00 - 22:30
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce wydarzenia

Klub Scenografia
Zachodnia 81/83
Łódź, łódzkie Polska
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia