NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

https://www.facebook.com/dietetyknowezycie

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Geriatrix Show – III generalna

19 grudnia 2019 | 19:15 - 20:30

Państwo!
GERIATRIX SHOW autorstwa Tadeusz Kuty – aktora, reżysera, autora – człowieka teatru- szefa założonego wespół z żoną Jadwigą w 1991 roku NASZEGO TEATRU w Michałowicach nieopodal Jeleniej Góry.
Urokliwe miejsce i przemiły teatr serwujący widzom zabawną rozrywkę w postaci komedii własnoręcznie stworzonym przez Pana Tadeusza.
Wybraliśmy na czas przełomu roku z listy tytułów prześmieszny tekst p.t. GERIATRIX SHOW, którego akcja dzieje się w samym Hollywood… W jednym z wielu, wielu teatrów w Los Angeles mają wystąpić gwiazdy pierwszych stron branżowych periodyków, jednak rzutkiego dyrektora tego teatru zaskakuje nagła zmiana decyzji albo nawet gwiazdorski kaprys. Należy znaleźć sposób, który rozwiąże gordyjski węzeł – w przeciwnym wypadku teatrowi widmo klęski i upadku zajrzy głęboko w oczy… Kogo sprytna para dyrektora i reżysera wezwie na pomoc? Dowiecie się Państwo odwiedzając Teatr Mały w Manufakturze już 20 grudnia o 19:15, a potem w roku 2020 zaprosimy na przezabawną komedię ponownie.
W rolach głównych gwiazdy Teatru Małego Teresa Makarska i Marek Kołaczkowski…

Tadeusz Kuta (ur. 1959 r.)
Absolwent PWST we Wrocławiu. Po ukończeniu studiów pracował w państwowych teatrach w Jeleniej Górze i Toruniu. Wraz ze swoją żoną Jadwigą Kuta – założył, zbudował i prowadzi prywatny, kameralny Teatr Nasz w Michałowicach koło Szklarskiej Poręby.
Teatr Nasz jest fenomenem w skali kraju, jako zupełnie niezależna finansowo i artystycznie placówka, która działa nieprzerwanie od 1991 roku. Teatr ma na swoim koncie około 50 premier i ponad 4000 zagranych przedstawień.
Tadeusz Kuta w swoim teatrze pełni funkcje m.in. dyrektora, aktora, autora tekstów, scenarzysty, dramatopisarza, dramaturga, reżysera, scenografa oraz producenta teatralnego. Jest autorem kilkunastu oryginalnych scenariuszy spektakli kabaretowych oraz sztuk teatralnych. „Pralnia”, „Wigilia” „Szczęściarze”, ”Geriatrix Show”, „Deja vu, czyli windą do nieba”, „Sen wróbla” – to sztuki Tadeusza Kuty, które można zobaczyć na deskach teatru w Michałowicach oraz w innych teatrach w kraju.
Teatr Jadwigi i Tadeusza Kutów ma stałą i wierną widownię – rzesze fanów, którzy przyjeżdżają na spektakle ze wszystkich zakątków Polski oraz z zagranicy.
Twórcy Teatru Naszego są laureatami wielu nagród i wyróżnień za dokonania artystyczne, w tym dla najpopularniejszych aktorów Kotliny Jeleniogórskiej..
Tadeusz Kuta o sobie: „Kocham: żonę, córkę, życie, teatr, psy, koty, góry i jazdę na rowerze. Nie kocham: chamstwa, kłamstwa, przemocy i much, które siadają mi na jedzeniu. Toleruję: całą resztę.”

Premiera 20 grudnia 2019 r.

ZAPRASZAMY!!!

Ceny biletów:
55 zł – normalny
45 zł – ulgowy (emeryci, renciści, młodzież szkolna i studenci)
25 zł – wejściówka dla członków ZASP, aktorów, studentów wydziałów aktorskich i reżyserii
Obsada

Teresa Makarska
Marek Kołaczkowski
Mariusz Pilawski
Jan Jakubowski
oraz
Marzena Pilawska
Witold Łuczyński Reżyseria i scenografia – Mariusz Pilawski
Współpraca reżyserska – Witold Łuczyński
Kostiumy – Monika Olszewska-Sulejewicz
Współpraca techniczna – Krzysztof Andrysiak

Szczegóły

Data:
19 grudnia 2019
Godzina:
19:15 - 20:30
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce wydarzenia

Teatr Mały w Manufakturze
Drewnowska 58
Łódź, łódzkie Polska
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*