NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Gala Absolwentów

30 listopada 2019 | 11:00 - 13:00

W sobotę absolwenci Wydziału Zarządzania UŁ podrzucą birety

 

Gala Absolwenta jest tradycją na Wydziale Zarządzania UŁ – w tym roku odbędzie się już XV jej edycja. To czas podsumowań, który pozwala spojrzeć z perspektywy na ostatnie lata zdobywania wiedzy i doświadczeń. Już w sobotę 30 listopada specjaliści od marketingu, rachunkowości i spraw kadrowych, księgowi, logistycy, urzędnicy, młodzi menedżerowie i przyszli właściciele firm spotkają się w auli, ubrani w togi i birety, by w uroczystej atmosferze odebrać dyplomy ukończenia studiów, już jako absolwenci rozwijać własne kariery.

 

Gala Absolwenta to coroczna uroczystość Wydziału Zarządzania UŁ, której celem jest wspólne podsumowanie kilku lat nauki i czasu spędzonego na Wydziale. Specjalnie na ten dzień absolwenci studiów licencjackich i magisterskich założą togi i birety oraz odbiorą dyplomy z rąk Dziekana Wydziału Zarządzania. W roku akademickim 2018/2019 prace dyplomowe obroniło 1299 osób – 678 na studiach I stopnia i 621 na studiach II stopnia. Ponad 300 osób uzyskało „piątkę” na dyplomie, a 12 będzie mogło odebrać medale „Za Chlubne Studia”.  Jak co roku, absolwenci, którzy przygotowali najlepsze prace magisterskie z zakresu Międzynarodowej Rachunkowości i Sprawozdawczości Finansowej, otrzymają Nagrodę i Wyróżnienie im. prof. Alicji Jarugowej, polskiej ambasadorki rachunkowości, która rozsławiła Katedrę Rachunkowości na świecie. Nie zabraknie również nagrody finansowej od Klubu 500. Autorzy najlepszych prac licencjackich i magisterskich, które zwyciężyły w konkursie organizowanym przez Radę Menedżerów Publicznych, otrzymają nagrody rzeczowe.  W trakcie roku akademickiego partnerzy Wydziału Zarządzania UŁ nie tylko organizują spotkania, wykłady czy punkty informacyjne, ale też proponują studentom praktyki lub staże. Natomiast podczas Gali Absolwenta chcą dodatkowo docenić i uhonorować najlepszych żaków. Dla absolwentów, którzy w toku studiów uzyskali najlepsze wyniki lub napisali wyróżniające się prace dyplomowe, przewidziane są liczne nagrody od partnerów biznesowych oraz firm zrzeszonych w działającej od 2003 roku Radzie Biznesu. Tradycyjnie już najlepsze prace licencjackie lub magisterskie wyróżnią Santander Universidades, Dachser, Deloitte, Bank Pekao S.A., Skanska Property, Philips i nowy partner z branży logistycznej – firma Rohlig Suus.   Nagrodę dla studenta z najwyższą średnią na studiach II stopnia zapewni z kolei absolwentka Wydziału Zarządzania UŁ i wiceprezydent miasta Łodzi, Joanna Skrzydlewska. Natomiast Port Lotniczy Łódź im. Władysława Reymonta zafunduje autorowi wyróżnionej pracy bezpośredni przelot z Łodzi do Dublina w obie strony.

Tradycją jest także wręczenie WuZetek najlepszym wykładowcom oraz przemówienie przedstawiciela absolwentów – w tym roku wygłosi je Sandra Cieciura, przewodnicząca Wydziałowej Rady Samorządu Studenckiego. Na zakończenie Gali Absolwenta powstanie fotografia pamiątkowa ukazująca moment podrzucania biretów.

Gala Absolwenta30 listopada 2019 r., godz. 11:00Aula im. prof. Jana Zieleniewskiego na Wydziale Zarządzania UŁul. J. Matejki 22/26

 

 

Gala Absolwenta 2019 – ramowy program

 

11.00 – 11.10  Uroczyste rozpoczęcie Gali: powitanie Gości

 

11.10 – 11.30  Przemówienie Dziekana WZ UŁ i Rektora UŁ

 

11.30 – 12.00  Wręczenie nagród i wyróżnień dla absolwentów

 

12.00 – 12.10  Wręczenie nagród Dziekana dla wykładowców za szczególne osiągnięcia

 

12.10 – 12.20 Podziękowania dla partnerów biznesowych, wręczenie nagrody Partnera Roku

 

12.20 – 12.35  Finał Plebiscytu WuZetki

 

12.35 – 12.45  Wystąpienie przedstawiciela absolwentów

 

12.45 – 13.00  Uroczyste wręczenie dyplomów absolwentom

 

13.00   Zakończenie Gali: toast i zdjęcia na patiowentów

Szczegóły

Data:
30 listopada 2019
Czas:
11:00 - 13:00
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego
Matejki 22/26
Łódź, łódzkie Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
http://uni.lodz.pl

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*