NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Fortepiany Wolności

3 listopada 2018 - 4 listopada 2018

Waldemar Malicki zagra w Porcie Łódź

Pianista, który miłością do muzyki zaraził miliony Polaków. Fanatycznie bawi publiczność w kraju i za granicą, łącząc nuty ze słowem i dowcipem – Waldemar Malicki już w najbliższą niedzielę będzie gościem na scenie w Atrium Portu Łódź. Występ artysty odbędzie się w ramach eventu „Fortepiany Wolności”, na który Centrum zaprasza bezpłatnie 3 i 4 listopada.

 

DOWCIP, WIRTUOZ I FORTEPIAN

Waldemar Malicki ze swoim recitalem pojawi się w Porcie Łódź w niedzielę 4 listopada o godzinie 16:00. Ci, którzy mieli okazję oglądać wcześniej występy pianisty wiedzą, że jego gra na fortepianie porywa publiczność do niezapomnianej zabawy! Tak będzie również i tym razem. Humor połączony z nutą pikanterii, elegancja, kontakt z publicznością i oczywiście wspaniała muzyka w wykonaniu mistrza – Port Łódź zaprasza do wspólnej zabawy!

 

KONCERT NA CZTERY RĘCE

To nie koniec atrakcji. Dzień wcześniej, w sobotę, również o godzinie 16:00 w Atrium zagra wspaniały duet fortepianowy, Kinga Firlej – Kubica oraz Wojciech Kubica. Artyści wystąpią solo, jak również zachwycą publiczność koncertem na „cztery ręce”. Repertuar Wojciecha Kubicy obejmuje utwory od baroku po muzykę współczesną, które wykona w duecie z niezwykle utalentowaną Kingą Firlej – Kubicą, łódzką pianistką kameralistką, nagradzaną na najbardziej prestiżowych konkursach krajowych i zagranicznych.

 

 

 

 

 

DLA NAJMŁODSZYCH

Port Łódź na najbliższy muzyczny weekend przygotował również atrakcje dla dzieci. Zarówno w sobotę, jak i w niedzielę, w Atrium zagrają uczniowie ze Szkoły Muzycznej im. A. Tansmana oraz Szkoły im. S. Moniuszki w Łodzi. Natomiast od godziny 12:00 przez dwa dni trwania eventu, Centrum zaprasza maluchy do zabawy przy akompaniamencie fortepianu. Animacje z muzyką w tle poprowadzą aktorzy Teatru Lalek „Arlekin” oraz pianista Jakub Onasz.

Szczegóły

Start:
3 listopada 2018
Koniec:
4 listopada 2018
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:
,

Miejsce

Port Łódź
Pabianicka 245
Łódź, łódzkie Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
https://www.portlodz.pl/