NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Finisaż wystawy Marii Snisarenko.

24 czerwca 2020 | 17:00 - 18:30

Finisaż wystawy Marii Snisarenko.
Kolorowe obrazki Trochę z bajki, trochę z pamiętniczka.

ul. Piotrkowska 282
(KIPISZ przy Centralnym Muzeum Włókiennictwa, wejście od parku Reymonta)

17:00 – ŚRODA

Pierwsza wystawa w KIPISZu dobiega końca. Jest nam trochę smutno bo było nam bardzo dobrze z pracami Marii. Będziemy tęsknić. Zapraszamy na pożegnalną lampkę wina.

Prosimy o przestrzeganie zasad, noszenie maseczek oraz utrzymanie od siebie stosownej odległości.

__________

Wystawa ilustracji ukraińskiej artystki Marii Snisarenko (akwarela oraz graficzne techniki mieszane). Wystawa składa się z dwoch części. Pierwsza, to ilustracje ze świata bajkowego, mitologicznego, ukraińskiego folkloru. Część druga, to zapisy z “wizualnego pamiętnika” codzienności, nie zawsze realnej.

MARIIA SNISARENKO

(27.11.1992, Chersoń, Ukraina), absolwentka Liceum Plastycznego w Chersoniu i Chersońskiego Uniwersytetu Państwowego (departament pedagogiki i sztuk pięknych), oraz Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania w Łodzi (dyplom z wyróżnieniem). Zajmuje się ilustracją, grafiką projektową i fotografią. Nominacje w jedenastej edycji Konkursu ART of PACKAGING w Poznaniu (projekt ekologicznego opakowania na wino) w kategorii „Pragnienie” (opakowanie na napoje) oraz nominacja w kategorii “Wyróżnienie Przewodniczącej Jury”. Wspówpracuje z Festiwalem Polskiej Animacji O!PLA (Polska), Rising of Lusitania – AnimaDoc Film Festival (Anglia), StopTrik Festival (Słovenia \ Polska), CRAFT International Animation Festival (Indonesia), ReAnima (Norwegia) i innymi.F

Szczegóły

Data:
24 czerwca 2020
Czas:
17:00 - 18:30
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce

KIPISZ
Piotrkowska 282
Łódź, łódzkie
+ Google Map

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*