NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

https://www.facebook.com/dietetyknowezycie

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Spotkanie z Impro! | Podziemne Impro

19 sierpnia | 18:00 - 19:30

Jeśli szukacie chwili relaksu, chcecie zrzucić z siebie napięcie całego tygodnia i macie ochotę pobawić się improwizacją teatralną to zachęcamy Was do kolejnego spotkania w ramach Podziemne Impro w #CKFabryka
Misją Podziemnego Impro jest tworzenie wyjątkowej przestrzeni do kreatywnego spędzania czasu. A robią to bawiąc się improwizacją w formie krótkich, dynamicznych gier bez podziału na publiczność i aktorów.
Spotkania w Centrum Kreatywności Fabryka są otwarte dla wszystkich – nie ma znaczenia, czy jesteś estradowym wyjadaczem, czy totalnym amatorem chcącym postawić swój pierwszy krok na scenie.
Nie musisz się przygotowywać, o wszystkim dowiadujesz się na miejscu, a grupa dba o przyjazną atmosferę – bez presji, ocen, czy niepotrzebnych feedbacków – chodzi o dobrą zabawę i rozwój umiejętności teatralno-improwizacyjnych w przyjemnej, twórczej atmosferze.

Każde spotkanie rozpoczynamy wspólną rozgrzewką ruchowo-intelektualną, aby wprowadzić się w swobodny, kreatywny nastrój. Dlatego przychodząc na nasz warsztat warto ubrać się luźno, choć niekoniecznie na sportowo.

Szczegóły

Data:
19 sierpnia
Godzina:
18:00 - 19:30
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
,

Miejsce wydarzenia

Centrum Kreatywności Fabryka
Tymienieckiego 22g
Łódź, łódzkie Polska
+ Google Map

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*