NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Festiwal Cyfryzacji: Noc Innowacji

5 października 2019 | 15:00 - 23:00

💫 Zapraszamy wraz z Partnerami do wzięcia udziału w Nocy Innowacji! 💫

✔ Po zmroku będzie można porozmawiać z robotem, zobaczyć, jak wygląda marsjańskie miasto i sprawdzić co wspólnego z nowoczesnymi technologiami ma nietoperz.

💨 5 października w kilku miastach w Polsce odbędzie się pierwsza edycja Nocy Innowacji. Swoje drzwi dla zwiedzających otworzą centra badawczo – rozwojowych, parki technologiczne, uczelnie, instytutu państwowe i naukowe oraz najnowocześniejsze magazyny w Polsce.

🆓 Wstęp na wszystkie wydarzenia organizowane w ramach Nocy Innowacji jest bezpłatny, jednak ze względu na ograniczoną liczbę miejsc może być wymagana wcześniejsza rezerwacja.
Sprawdź co i w jakich godzinach będzie otwarte.

❗ Pamiętaj! Wszystkie te miejsca otwarte są tylko wieczorem 5 października!

🔹 Ericsson Open Night II Łódź – Łódź – 16:00 – 21:00

Ericsson Open Night to niepowtarzalna okazja, aby poznać bliżej jedną z największych firm z branży ICT. Dla odwiedzjących zostały przygotowane atrakcje jak pokaz miasta przyszłości – miasta 5G czy Ericsson Escape Room. Dodatkowo można będzie zobaczyć jak i gdzie pracują programiści oraz poznać ten Łódzki zespół ich kulturę i obyczaje.

🔗 https://festiwalcyfryzacji.pl/wydarzenia/ericsson-open-night

🔹 Noc Innowacji w Kinguin Esport Performance Center – Warszawa – 19 – 22

Zobacz, jak zaawansowana technologia w rękach ekspertów z dziedziny gamingu, sportu, psychologii i mediów wspomaga rozwój organizacji esportowych z całego świata. Odwiedź w Noc Innowacji Esport Performance Center – sprawdź jak trenują zawodnicy i poznaj świat sportu elektronicznego od kuchni.

🔗 https://festiwalcyfryzacji.pl/wydarzenia/noc-innowacji-w-epc

🔹 Noc Innowacji w Frisco.pl – zobacz jak pakujemy Twoje zakupy! – Klaudyn k. Warszawy – 16:00 – 02:00

Zakupy przez Internet? Wielu z nas kupuje przez Internet. Podczas Nocy Innowacji zobaczycie jak „od kuchni” działa jeden z największych supermarketów online w Polsce. Zobaczysz robot Stefan pomaga przy kompletowaniu zakupów dla klientów, a także przejdziesz przez wszystkie etapy realizacji zamówień! Poznaj przyszłość zakupów!

🔗 https://festiwalcyfryzacji.pl/wydarzenia/noc-innowacji-we-frisco-s-a

🔹 Noc Innowacji w PCSS – Poznań – 16:00 – 21:00

Chcesz zajrzeć do laboratoriów, w których na co dzień przekuwamy projekty technologiczne na skuteczne rozwiązania dla nauki, gospodarki i innowacji społecznych? Chcesz wypróbować prototypowe urządzenia i oprogramowanie, które służą naukowcom na co dzień do kreowania pomysłów Internetu Przyszłości? Zajrzyj w tą niepowtarzalną Noc Innowacji do Poznańskiego Centrum Superkomputerowo-Sieciowego!

🔗 https://festiwalcyfryzacji.pl/wydarzenia/noc-innowacji-w-pcss

🔹 Noc Innowacji w Polsat Games – Warszawa – 19:00 – 22:00

Zajrzyj za kulisy największej telewizji dla graczy w Polsce! Sprawdź jak są przygotowywane transmisje z największych esportowych tytułów w Polsce i na świecie! Dodatkowo poznać twarze stacji i zadaj im pytanie! Zbierz ekipę znajomych i zobacz nowoczesne cyfrowe studia telewizyjne już 5 października tego roku!

🔗 https://festiwalcyfryzacji.pl/wydarzenia/noc-innowacji-w-polsat-games

🔹 Noc Innowacji w Płocki Park Przemysłowo – Technologiczny S.A. – Płock – 17:00 – 21:00

Świat nowych technologii tworzony jest w wielkich miejscach! Podczas Nocy Innowacji w Płockim Parku Przemysłowo-Technologicznym najmłodsi i ci starsi będą mogli doskonalić swoje programistyczne umiejętności w świecie gier komputerowych oraz robotów. Zobaczycie też łazika marsjańskiego stworzonego przez uczniów Liceum! A to wszystko w tę jedną wyjątkową Noc!

🔗 https://festiwalcyfryzacji.pl/wydarzenia/noc-innowacji-w-plockim-parku-przemyslowo-technologicznym-s-a

🔹 Noc Innowacji – Cyfrowa Nauka w UKSW: Nowa Wizja Uniwersytetu – Warszawa – 16:00 – 20:00

Przyjdź i poznaj nowoczesną naukę w Centrum Cyfrowej Nauki i Technologii UKSW, która jest odpowiedzią na znak czasu, jakim jest cyberprzestrzeń, rozwój nowych technologii i świata nauki. Dzisiaj Ty też możesz być uczestnikiem i twórcą wymiany myśli, poglądów i działań w świecie wirtualnym i naukowym dzięki Otwartej Nauce. Spotkaj się z naukowcami, sprawdź przygotowane wystawy i pokazy!

🔗 https://festiwalcyfryzacji.pl/wydarzenia/cyfrowa-nauka-w-uksw-nowa-wizja-uniwersytetu

🔹 Noc innowacji na Politechnice Wrocławskiej – Wrocław – 16:00 – 19:00

Noc Innowacji w Politechnice Wrocławskiej to niecodzienna możliwość wyruszenia w niezwykły świat Kosmosu! Przyjdź, poznaj kosmos i zaplanuj własną wyprawę na Marsa. Oprócz tego dowiedz się jakie technologie ułatwiają funkcjonowanie osobom niepełnosprawnym i przekonaj się na co naprawdę patrzysz! Sprawdź też jakie zagrożenia elektromagnetyczne czekają na ludzi na specjalnie przygotowanym pokazie.

🔗 https://festiwalcyfryzacji.pl/wydarzenia/noc-innowacji-na-politechnice-wroclawskiej

🔹 Noc Innowacji na Wydziale Zarządzania UŁ – Łódź – 17:00 – 21:00

Sztuczna Inteligencja to zdecydowanie to na co możecie liczyć podczas Nocy Innowacji na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego. Inteligentne miasta, człowiek i technologie, warsztaty z projektowania robotów dla najmłodszych oraz interaktywna gra komputerowa – sprawdź wszystkie atrakcje przygotowane przez naszego partnera już 5 października!

🔗 https://festiwalcyfryzacji.pl/wydarzenia/noc-innowacji-na-wydziale-zarzadzania-ul

Szczegóły

Data:
5 października 2019
Czas:
15:00 - 23:00
Wydarzenie kategorie:
,

Miejsce

Łódź
Łódź, łódzkie Polska + Google Map

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*