NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

https://www.facebook.com/dietetyknowezycie

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Familia do kwadratu

29 stycznia | 12:12 - 15:00

FAMILIA DO KWADRATU. Warsztaty familijne dla dzieci od lat 4

Warsztaty adresujemy do niewielkich grup (łączna maksymalna liczba uczestników, wraz z opiekunami, to 20 osób). Aby wziąć w nich udział, należy zadzwonić pod numer tel. 605 060 063. Zgłoszenia przyjmujemy od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00. W wypadku wystąpienia niepokojących objawów, prosimy o zrezygnowanie z udziału w wydarzeniu.

 

 

 

Najbliższe terminy warsztatów:

15 stycznia 2022, sobota, godzina 12:12

ms2, ul. Ogrodowa 19, przestrzeń wystawy Atlas nowoczesności. Ćwiczenia

Tytuł: Planowanie planety

Prowadzi: Marta Wlazeł

Cena: 6 zł

Słowo Kosmos oznacza coś największego na świecie. Ponieważ Kosmos jest taki ogromny, starczy tam miejsca i dla mitów, którymi Grecy tłumaczyli gwiazdozbiory, dla orientacji żeglarza na oceanie, dla rakiet, sputników i kosmonautów, ale także dla ufoludków i Luka Skywalkera. Także artyści często sięgają w swej twórczości do zagadnień kosmicznych. Sztuka może być teleskopem, którym artysta-astronom podgląda, jak urządzony jest Kosmos. Podczas warsztatu Planowanie planety postaramy się, przy pomocy dużej ilości farby, namalować nieskończony wszechświat, podejrzeć inne światy i dotknąć powierzchni zaplanowanej samodzielnie planety. Uwaga, warsztat bardzo brudzący!

22 stycznia 2022, sobota, godzina 12:12

ms2, ul. Ogrodowa 19, przestrzeń wystawy Atlas nowoczesności. Ćwiczenia

Tytuł: Pomysł na dom

Prowadzi: Jakub Rychter

Cena: 6 zł

 

Domek na kurzej stopce, czy chatka z piernika? Stare zamczysko, czy współczesny drapacz chmur? Na zajęciach porozmawiamy o architekturze i poszukamy jej na wystawie  Atlas nowoczesności. Ćwiczenia. Następnie zaprojektujemy i wykonamy własne, niezwykłe budynki. Papierowe pudełka, kleje i  kolorowe kartony pozwolą zbudować naprawdę solidne makiety.      

29 stycznia 2022, sobota, godzina 12:12

ms1, ul. Więckowskiego 36 przestrzeń wystawy Awangardowe muzeum.

Tytuł: O artyście, który planował

Prowadzi: Agnieszka Wojciechowska-Sej

Cena: 6 zł

Każdy z nas planuje. Wakacje, weekend, czy choćby wieczór. Zastanawiamy się co będziemy robić popołudniu, wieczorem, następnego dnia. A czy artysta może zaplanować dzieło sztuki? W sposób sumienny i przemyślany, ale nie spontaniczny? Sprawa jest ciekawa, a na warsztatach w Muzeum Sztuki potrafimy odpowiedzieć na każde pytanie! Więcej! Będziemy malować według konkretnych założeń, a nasze działania…no cóż na pewno będą zaskakujące! Inspiracją będą obrazy z wystawy Awangardowe muzeum Uwaga! Warsztat brudzący.

Szczegóły

Data:
29 stycznia
Godzina:
12:12 - 15:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, ,

Miejsce wydarzenia

Muzeum Sztuki w Łodzi
Więckowskiego 36
Łódź, łódzkie Polska
+ Google Map
Zobacz stronę Miejsce wydarzenia

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*