NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

https://www.facebook.com/dietetyknowezycie

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Dźwięki kamertonów, czyli muzykoterapia, relaks i zdrowie – spotkanie z Pawłem Klonowskim

17 czerwca | 18:00 - 20:00

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z muzykoterapeutą, Pawłem Klonowskim, które odbędzie się w artystycznej klubokawiarni KIPISZ, zlokalizowanej w sercu Łodzi, przy ul. Piotrkowskiej 282, w Centralnym Muzeum Włókiennictwa (wejście od Parku Reymonta).
Spotkanie jest częścią projektu INSPIRACJE DLA DUSZY i jest bezpłatne, zaś kawa, herbata i słone/ słodkie przekąski dostępne będą do kupienia przy barze.
Więcej na temat wydarzenia:
Spotkanie z Pawłem Klonowskim, muzykoterapeutą, prowadzącym własny Gabinet Terapii Naturalnych, organizujemy z myślą o tych osobach, które:
– chcą dowiedzieć się, czym są i jak wpływają dźwięki kamertonów terapeutycznych na zdrowie i dobre samopoczucie,
– są otwarte na nowe metody poprawy zdrowia i chciałyby dowiedzieć się, jak można zastosować kamertony dla regulacji całego organizmu,
– są zainteresowane, jak wyglądają koncerty relaksacyjne przy dźwiękach kamertonów i dlaczego warto wziąć w nich udział.
Bardzo możliwe, że dzięki temu wieczorowi będziesz też bardziej świadomie wybierać, na jakie dźwięki wystawiasz się na co dzień w swoim otoczeniu.
Warto przyjść – zachęcamy serdecznie!
Więcej informacji:
https://www.facebook.com/WibracjeZdrowia
wibracjezdrowia.pl
Spotkanie poprowadzi łódzka pisarka
AGNIESZKA JANISZEWSKA, autorka powieści gatunku realizm magiczny pt. „Woda księżycowa”, life coach i doktorantka przy Katedrze Edukacji Artystycznej i Pedagogiki Twórczości UŁ.
INSPIRACJE DLA DUSZY to unikalna przestrzeń, w której prezentują się i dzielą inspiracjami ze swojej działalności twórcze osoby (artyści – też początkujący – i twórcy wielu rożnych obszarów aktywności) z Łodzi i okolic.
Jest to projekt lokalny i mający na celu integrowanie osób zainteresowanych tematyką twórczości, kreatywności i rozwoju osobistego.
Spotkania są cykliczne – zainteresowane osoby zapraszamy do zgłaszania się na messengerze https://www.facebook.com/coachingdladuszy

Szczegóły

Data:
17 czerwca
Godzina:
18:00 - 20:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce wydarzenia

KIPISZ
Piotrkowska 282
Łódź, łódzkie
+ Google Map

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*