NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

https://www.facebook.com/dietetyknowezycie

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

EXTRA Polówka z Fotofestiwalem i Fuzją: Midsommar

16 czerwca | 21:00 - 23:00

Tęskniliście za wieczornymi seansami z miastem w tle? My też! 🥰
Dlatego z nieukrywaną przyjemnością zapraszamy Was na pierwszą w tym roku EXTRA Polówkę przygotowaną we współpracy z Fotofestiwalem.
Tematem tegorocznej edycji Fotofestiwalu jest wspólnota i jej rola we współczesnym świecie. Stańmy się więc częścią festiwalu i zbudujmy wspólnotę przed kinowym ekranem! Już w czwartek 16 czerwca o 21:00 spotkamy się w unikalnej, pofabrycznej przestrzeni starej Kotłowni w Fuzji – unikatowej i nieco tajemniczej inwestycji na mapie Łodzi – miejscu, które będziecie mogli eksplorować razem z nami.
📺 Co będziemy oglądać?
Midsommar
Niezwykle klimatyczny horror w reżyserii Ariego Astera. Razem z grupą przyjaciół przeniesiemy się na daleką północ Szwecji by hucznie obchodzić tradycyjne, pogańskie święto. Jednak po przekroczeniu bram odludnej wioski, wyjazd zacznie przybierać niespodziewany obrót. To film, który przekracza wszelkie granice – zarówno tematyczne jak i formalne. Z jednej strony potrafi wywołać strach i obrzydzenie, z drugiej – głęboki żal i poczucie przejmującej ulgi.
⚠️ Pamiętajcie, że właściwe otwarcie festiwalu @TME Polówka będzie miało miejsce 28 czerwca. EXTRA Polówka to przedsmak tego, co Was czeka.
EXTRA Polówka x Fotofestiwal
📆Kiedy: 16 czerwca 2022
🕍Miejsce: Zabytkowa Kotłownia w Fuzji, ul. Milionowa 6A
⌚Start: 21:00
💵Wstęp wolny
____________________________________________________
Fotofestiwal – Międzynarodowy Festiwal Fotografii w Łodzi to najstarszy i jeden z największych festiwali fotografii w Polsce. Kilkadziesiąt międzynarodowych wystaw, kreatywne wydarzenia towarzyszące, zwiedzanie na co dzień niedostępnych lokalizacji, przegląd portfolio i całoroczne wydarzenia wspierające twórczość fotografów_ek to trzon programu, stworzonego wokół zmieniającego się co roku tematu. Tegoroczny festiwal trwa od 9 do 26 czerwca, a hasłem edycji jest WSPÓLNOTA. Pełen program znajdziecie na www.fotofestiwal.com
___________________________________________________
Fuzja to wieloetapowa inwestycja, która łączyć będzie funkcję biurową, handlowo–usługową, gastronomiczną, a także budynki mieszkalne, plac miejski (Ogrody Anny) i otwarte, zielone tereny wspólne liczące blisko 4 ha. Wszystko w otoczeniu historycznej zabudowy dawnych zakładów włókienniczych Karola Scheiblera, które stanowią dziedzictwo Łodzi Fabrycznej. Łącznie na 8 ha zlokalizowane będą 22 budynki, z czego 15 to obiekty historyczne

Szczegóły

Data:
16 czerwca
Godzina:
21:00 - 23:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce wydarzenia

Fuzja
Tymienieckiego 5/7
Łódź, łódzkie Polska
+ Google Map

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*