NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

https://www.facebook.com/dietetyknowezycie

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

EXTRA Polówka w Teatrze Muzycznym (FILM NIESPODZIANKA)

11 września | 18:30

11.09.2021| Teatr Muzyczny (Północna 47/51)
Wieczór filmowy będzie związany z premierą teatralną musicalu „Pretty Woman”, która odbędzie się 25 września w Teatrze Muzycznym. Jednak wcześniej, bo 11 września, TME Polówka połączy siły z Teatrem Muzycznym, wyświetlając film niespodziankę (nie możemy nic powiedzieć!) Koniec świata, bo ta polówka nie będzie w plenerze, a film i inne atrakcje przygotowane dla Was obejrzycie siedząc w wygodnych teatralnych fotelach.
Podwójne wejściówki na sobotnią EXTRA Polówkę będą do odebrania w kasie teatru (w godzinach jej pracy) od wtorku 7 września.
——————-
⭐ O spektaklu ⭐
„Spektakl jest już gotowy, a przed zespołem ostatnie próby i przygotowania” – zapewnia reżyser, Jakub Szydłowski. – Naszą wersję przepełnia specyficzna nostalgia za latami 90. przejawiająca się rozmachem w sferze wizualnej: od kostiumów po scenografię. Ale jeszcze ważniejsze jest to, że przeniesienie tej historii w mury teatru daje nam możliwość innego spojrzenia na samą relację bohaterów tej opowieści o miłości – zapowiada.
W łódzkiej wersji „Pretty Woman” w roli Vivian, dziewczyny, pracującej przy Hollywood Boulevard publiczność zobaczy Malwinę Kusior i Martę Wiejak. Przystojnego, zdystansowanego do rzeczywistości i świata biznesmena – Edwarda grać będzie trzech aktorów: Rafał Szatan, Marcin Jajkiewicz oraz Tomasz Bacajewski.
W pozostałych rolach publiczność zobaczy: Małgorzatę Chruściel i Dagmarę Rybak w roli Kit – przyjaciółki Vivian, a także Pawła Erdmana i Tomasza Steciuka w roli Pana Thompsona – sympatycznego menedżera Beverly Wilshire Hotel.
Postać wesołego sprzedawcy map – Happy Mana – stworzą Karol Drozd i Maciej Pawlak, bezwzględnego prawnika – Philipa Stuckeya – zagrają Piotr Płuska i Marcin Sosiński, zaś w rolę Jamesa Morse’a wcieli się Andrzej Orechwo.
Kierownictwo muzyczne nad spektaklem sprawuje Jakub Lubowicz, za scenografię odpowiada zaś Grzegorz Policiński. Kostiumy przygotuje Anna Chadaj, a choreografię opracował Jarosław Staniek przy współpracy z Katarzyną Zielonką. Autorem przekładu tekstu jest Daniel Wyszogrodzki.

Szczegóły

Data:
11 września
Godzina:
18:30
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce wydarzenia

Teatr Muzyczny w Łodzi
Północna 47/51
Łódź, łódzkie Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
http://www.teatr-muzyczny.lodz.pl

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*