NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Art. Shoes w Pasażu Łódzkim

18 września 2020 | 11:00 19 września 2020 | 18:00


W Pasażu Łódzkim w dniach 18-19.09 powstanie wyjątkowa strefa, w której klienci wraz z grupą uzdolnionych artystów będą mogli stworzyć trampki w niepowtarzalnym designie.
Motywem przewodnim strefy będzie styl street art. Przy okazji zakupów o wysokości 150 złotych w Pasażu (w tym min. 100 złotych ze sklepów galerii) na maks. dwóch paragonach, będzie można odebrać trampki z unikatowym wzorem przygotowanym przez artystów specjalnie na tę okazję. Dostępne będą też inne nagrody – za zrobienie zakupów o wartości 50 złotych w sklepach galerii można otrzymać kolorową maskę ochronną na twarz, również z niebanalnym wzorem.
Akcji będzie towarzyszyć konkurs na Facebooku Pasażu Łódzkiego, w którym do wygrania będą karty podarunkowe do wykorzystania w sklepach galerii. Aby wziąć udział w konkursie, należy wykonać i przesłać fotografię przedstawiającą buty otrzymane podczas akcji STREET ART SHOES. W strefie zostanie przygotowane specjalne miejsce, w którym uczestnicy będą mogli wykonać zdjęcie w otoczeniu rekwizytów i dekoracji w stylu street art. Zdjęcie można wykonać również poza Pasażem. W konkursie może wziąć udział każda osoba, która otrzymała ozdobione przez artystów obuwie.
Założeniem akcji jest promocja kreatywności i sztuki street artu. Uczestnicy będą mieli okazję dowiedzieć się od artystów wszystkiego o materiałach i urządzeniach, niezbędnych do customizacji przedmiotów, historii street artu, wyjątkowych projektach w Polsce i na świecie. Udział w wydarzeniu i możliwość obejrzenia pracy twórców na żywo ma szansę być inspiracją do przerabiania przedmiotów na własną rękę.
Cała akcja zostanie przeprowadzona z zachowaniem stosownych ograniczeń sanitarnych, w celu zapewnienia wszystkim uczestnikom bezpieczeństwa. Strefa będzie regularnie dezynfekowana, a liczba osób przebywających w niej kontrolowana.
„To świetna okazja do obejrzenia jak sztuka street artowa powstaje. Spotkanie z artystami może być dla naszych klientów dobrą zabawą dającą dużo inspiracji. Chcemy pokazać, że każdy może stworzyć coś sam przy użyciu swojej wyobraźni, niezależnie od wieku czy wcześniej zdobytych umiejętności. To idealna przestrzeń dla całej rodziny” – mówi Anna Mrzewa, Dyrektor CH Pasażu Łódzkiego.
Wiemy, że nasi klienci to osoby, które doskonale odnajdują się w tego rodzaju wyzwaniach. STREET ART SHOES to szansa, żeby dać upust swojej artystycznej duszy.
Kontakt dla mediów:
Katarzyna Kujawa
Tel: +48 530 862 748
E-mail: k.kujawa@creality.pl
Informacje o Nazwa Centrum:
Pasaż Łódzki został otwarty 11 października 2000 roku. Do dyspozycji klientów jest 57 butików, w tym kilkanaście punktów usługowych oraz 6 punktów gastronomicznych, Decathlon, Norauto i hipermarket Auchan. Pasaż Łódzki stawia na wyjątkowe marki takie jak Toys‘R’Us czy Decathlon, dzięki którym wyróżnia się na łódzkim rynku i zjednuje sobie stałych klientów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów Pasaż Łódzki stale powiększa swoją ofertę, wśród której można znaleźć znane i cenione marki takie jak TK Maxx, Empik, Jysk czy Rossmann i Hebe. Główne zalety Centrum to łatwo dostępna lokalizacja, rodzinna atmosfera, duży wygodny parking oraz ciekawa oferta handlowa. Pasaż Łódzki oferuje szereg udogodnień zarówno dla rodziców z dziećmi, jak i dla osób z niepełnosprawnością. Więcej informacji: www.chpasazlodzki.pl
Informacje o Właścicielu:
Właścicielem Centrum Handlowego Pasaż Łódzki jest fundusz Pradera Central & Eastern Fund (www.pradera.com)– należący do Pradery wiodącego na rynku specjalistycznego funduszu zarządzającego aktywami centrów oraz parków handlowych w Europie i Azji. Pradera została założona w 1999 r., a jej portfel wart jest 3,1 miliardów euro w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Włoszech, Niemczech, Polsce, Francji, Czechach, Grecji, Turcji i Chinach, posiadających łącznie ponad 2400 sklepów. Więcej informacji: www.pradera.com.
Informacje o Zarządcy:
APSYS jest jednym z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu. APSYS Polska zarządza obecnie ok. 1 100 000 mkw. GLA w 24 centrach handlowych zlokalizowanych w 17 największych miastach w Polsce. Więcej informacji: www.apsysgroup.com

Szczegóły

Start:
18 września | 11:00
Koniec:
19 września | 18:00
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:

Pasaż Łódzki

Aleja Jana Pawła II 30
Łódź, łódzkie Polska
+ Google Map
http://www.chpasazlodzki.pl/

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*