Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Niedziela w Starym Świecie

Wrzesień 15 | 17:00 - 22:00

Zagraj w RPG❗ Zostań Bohaterem❗

⏩ Bohaterowie. Szlachetni rycerze w białych zbrojach pędzący na ratunek damą są… tylko w bajkach. W tym świecie to wyrzutki wyjęte spod prawa, fanatycy religijni, czy przekupni urzędnicy muszą poświęcić swoje interesy, rodziny i marzenia by ratować przepełnione chaosem, plugawe ziemie Starego Świata. Czy jesteście na to gotowi? Czy wystarczy wam odwagi? Czy chcecie zanurzyć się w świat 2 edycji Warhammera? 🎲🎲🎲

Doskonale!

⏩ Dla 5 śmiałków przygotowaliśmy kampanie składającą się z 4 sesji.

⏰Rozgrywane będą kolejno 8, 15, 22 i 29 września w naszym pubie w godzinach 17:00-22:00.

⏩ Kilka słów o RPG.

🎲RPG jest formą rozrywki dla wielu graczy nastawioną na wzajemne oddziaływania między nimi a światem gry. Do rozgrywki potrzebne są kartki, coś do pisania i duża doza wyobraźni. Dzięki której wcielicie się w wymarzonych bohaterów wrzuconych w wir przygody.

⏩ Zainteresowani?
Zgłoszenia przyjmujemy za barem w godzinach pracy puby. Jeśli macie jakieś pytanie piszcie śmiało, a mistrz gry @Patryk Krempiński chętnie wam odpowie.👨‍🏫

⏩ Stop!
Zerknijcie jeszcze na wstęp przygody, którą dla Was przygotowaliśmy.

🛡️Tego wieczora gęste chmury pokrywały całe niebo. Nawet mroczny blask Morrslieb nie był wstanie dosięgnąć ziemi. Tylko złowieszcze błyskawice czasem rozświetlały okolice. Pomiędzy grzmotami, mimo łomotu ulewnego deszczu, słychać było długi, nieprzerwany krzyk.
W dusznej, pełnej ludzi, dymu i oparów alkoholu karczmie, grupka podróżnych z rozpaczą wpatrywała się w dna swoich sakiewek, licząc zapewne na to, że ich smutne spojrzenia przekonają kilka miedzianych pensów do przemiany w srebrne szylingi, może nawet złote korony. Te pobożne życzenia przerywa nagłe wejście odzianego w długi płaszcz jegomościa. Postać wzbudza nie małe zainteresowanie lecz mroczna aura, którą emanuje sprawia, że nawet co bardziej wścibscy odwracają wzrok. Na szczęście wszystkich obecnych, tajemniczy gość szybko wynajmuje pokój i udaje się na piętro. Może mnie oczy myliły, ale chyba dostrzegłem w kąciku jego ust krople…krople krwi….

Szczegóły

Data:
Wrzesień 15
Czas:
17:00 - 22:00
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce

Pub Goblin
Wschodnia 74
Łódź, łódzkie Polska
+ Google Map